Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am văzut-o pe șefa Înaltei Curți Livia Stanciu ieșind din biroul lui Gabriel Oprea de la MapN când acesta era ministru, a dezvăluit joi seară la România Tv fostul șef al ANI, Horia Georgescu.
O fi una (FCSB) declarata de "specialistii" unui fotbal de duzina deja cam fara adversar ca in ultimii 8 ani degeaba si una vai mama ei (Dinamo) dar scorul daca nu ai vazut meciul a fost 2-1. Urmeaza bulgarii "Sa nu ne facem iluzii ca sa nu avem deziluzii."(vorba molcomului Nea Imi).
Amice, te-a invatat comuniștii lui Dej și Ceaușescu pana te-a prostit de tot, după manualele de istorie ale lui Mihail Roller. Afla, amice ca odatat cu guvernul Groza ( 1945) nu mai era decât armata bolsevico-stalinista) cand 2 din cele 3 divizii ale armatei romane ( Tudor Vladimirescu și Horia, Closca și Crișan)care au capitulat ,au ,luptat în uniformele armatei roșii, alături de armata Uniunii sovietice împotriva poporului roman. Asa ca ...taci și fa săpături, poate asa ,mintea ta se luminează și nu mai vorbești prostii pe aici. PS-vezi ca exista un serial al prof. Cioroianu - 5 minute de istorie- în care poți afla despre ceea ce-ti lipsește .
***.......***..... ***, ei to tii trag cu armata sovietica, etc. Armata romana, brebenelule, in Iunie 47 inca era armata regala!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jenant arbitrajul!A la fcsb!La fiecare atingere asupra„perlelor”-fault și cartonaș!In timp ce atunci când lui Denis Politic i s-a pus piedica- ca pe izlazul comunal- vicleanul Colțescu a lasat jocul sa continue!Tot e bine ca n-a fluierat și de data asta fault și cartonaș ...impotriva celor de la Dinamo!In cazul asta cum sa nu intre in deruta apararea lui Dinamo?!
Amice, derbiul comunist al României. Suna cu mult mai corect dacă tot susțin cu indarjire ca ei sunt steaua stalinista, sosita în 1947 pe tancurile armatei roșii.
Motivarea deciziei ICCJ din 2014 nu a contestat transferul de proprietate al sectiei de fotbal de la CSA la AFC, dar a constatat ca nu s-a transferat tot patrimoniul. Ceea ce nu a fost transferat explicit a fost „marca Steaua” deoarece CSA mai avea si alte sectii aflate tot sub marca Steaua. Adica marca Steaua nu era exclusiv pentru fotbal, ci si pentru alte sporturi. Dar CSA nu a mai avut sectie de fotbal timp de 16 ani si nu folosise mai mult de 10 ani marca pentru fotbal, context in care primele doua instante de fond si de apel ii dadusera dreptate FCSB. Dar MApN a a reinfiintat-o sectia de fotbal tocmai inainte de decizia ICCJ. Cineva a stiut cum gandeste judecatoarea de la ICJJ inainte ca aceasta sa dea sentinta. Foarte interesant!!! De la marca au plecat apoi si diferendele privind numele, respectiv palmaresul, ultimul fiind nesolutionat (dosarul e trimis spre rejudecare).
Amice, atâți fecesebisti sunt acum. Ca în media sunt zeci de milioane ( cata frunza și iarba ) asta o spun ca sa " mănâncă și gura lor ceva " dar adevărul a fost în asta seara pe stadion. Cat privește meciul, am văzut doua echipe leșinate. Dinamo puțin mai mult, dar și asa Tira o putea baga pe fcsb în gura lui Gigi Valiza.
...se îndoaie nea Ciolacu , tare-i amețit saracu'
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.