Alte știri din fotbal
Notele GSP, după Slovacia - România! 5 corigenți la Bratislava și singura surpriză plăcută
0
Răzvan Marin anunță imediat după Slovacia - România: „Este pe lista domnului preşedinte”
0
MM Stoica prevede un dezastru la echipa națională: „Mă tem că va fi tragic”
0
Andrei Rațiu, dezamăgit după înfrângerea din Slovacia: „Iar ne-am făcut de râs”
0
Știri din fotbal internațional
DRAMATISM fără margini în cele 4 baraje pentru CM 2026! Italia, un nou DEZASTRU
6
Știm grupele și programul complet de la Campionatul Mondial 2026 » Ultimele două necunoscute, în această noapte
0
Povestea Campionatului Mondial! A terminat preliminariile pe ultimul loc, fără victorie, dar s-a calificat la turneul final
0
Turcia o învinge pe Kosovo și se califică la Campionatul Mondial după o pauză de 24 de ani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
*de la
sunt un stelist anti becali
Ii/le iau eu apararea? Ai baut apa de flori?
Raspunsul nu e greu de gasit, ei il alinta pentru ca de pe urma lui au beneficii. In fine, alegerea e a ta.
daca ii iei apararea lui jiji....e treaba ta....pentru mine ...el nu are ce sa caute la steaua (clubul se autofinanteaza...in consecinta nu are nevoie de "investitiile" lui) iar mimi ocupa o functie inutila la club...adica e platit mult si degeaba!!
suna la toate televiziunile, ziarele si posturile de radio si intreaba-i de ce il alinta pe becali....ei zic gigi eu jiji....in plus....din comentariile mele se vede clar ca ironia si caterinca sunt ca la ele acasa.
Fac diferenta, dar cand folosesti un diminutiv (chiar si pocit) mi se pare ca denota o doza de familiaritate.
intre*
faci diferenta infre alint si ironie?
am azut doar cum incerca sa se scoata in ceea ce priveste plecarea in israel
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.