Comentarii (55)
mariuss72
mariuss72  •  03 August 2020, 10:38
Postat de tutan_camon pe 03 August 2020, 10:22

Lasă nea *** nu fi aşa supărat, a făcut şi el puţină atmosferă înainte dar până la urmă ti-a dat toate punctele, a arătat că e rinist adevărat ca şi nea Andone.

Chiar si bara din minutul 92 a fost blatista aseara, nu-i asa? Logica gigista loveste din nou...

caesarone
caesarone  •  03 August 2020, 10:35
Postat de flick2020 pe 03 August 2020, 10:30

***

Se mira ca nu sunt banat! Pai eu vorbesc civilizat! Si nici nu stau 24 din 24 aici pe GSP ca el! Cred ca-i vreun *** ca are prea mult timp de pierdut pe GSP, alta explicatie n-am!:)))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

vasileschi
vasileschi  •  03 August 2020, 10:34
Postat de tutan_camon pe 03 August 2020, 10:22

Lasă nea *** nu fi aşa supărat, a făcut şi el puţină atmosferă înainte dar până la urmă ti-a dat toate punctele, a arătat că e rinist adevărat ca şi nea Andone.

Atmostfera la ce ! in mintea ta sau lasat batuti ca sa ajunga voluntaru la baraj ! judeci bine nam ce zice . Iar ultima etapa e stipulat in regulamente cu sa se joace , nu s-a inventat acum pentru dinamo cum ziceti voi !mai aud ca va juca amicale ! asta se va vedea dar eu nu prea cred !!!!

utilizator șters
utilizator șters  •  03 August 2020, 10:27

*** gigisti care va pierdeti toata ziua pe gsp.ro! Asa sa va ajute D-zeu!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  03 August 2020, 10:25
Postat de caesarone pe 03 August 2020, 10:24

:))) Dinamo are numai amicale de jucat!:)))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  03 August 2020, 10:24
Postat de caesarone pe 03 August 2020, 10:22

E SadikuTiberiuIQ33Poison, zilierul dinamovist cu o mie de conturi de pe GSP!:)))

Bai ***! Tu esti cel nebanat de gsp *** gigist ce esti! Sa-ti dea D-zeu dupa ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

amicu
amicu  •  03 August 2020, 10:24

La cum se rotesc antrenorii in liga 1 și cum se reîncălzesc ciorbele, ați mâncat de peste tot. Multescule, ai câștigat un meci și s-au umflat mușchii pe tine? Să văd dacă îi și scapi.

caesarone
caesarone  •  03 August 2020, 10:24
Postat de tutan_camon pe 03 August 2020, 10:22

Lasă nea *** nu fi aşa supărat, a făcut şi el puţină atmosferă înainte dar până la urmă ti-a dat toate punctele, a arătat că e rinist adevărat ca şi nea Andone.

:))) Dinamo are numai amicale de jucat!:)))

caesarone
caesarone  •  03 August 2020, 10:22
Postat de flick2020 pe 03 August 2020, 10:12

De unde ai evadat bai nene ?!?

E SadikuTiberiuIQ33Poison, zilierul dinamovist cu o mie de conturi de pe GSP!:)))

utilizator șters
utilizator șters  •  03 August 2020, 10:18
Postat de flick2020 pe 03 August 2020, 10:12

De unde ai evadat bai nene ?!?

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Comentează