Alte știri din fotbal
„Pase pentru viață”, campanie specială cu LPF » Cine sunt copiii care vor deschide meciurile din Superligă
0
Corvinul - FC Voluntari, în etapa a 8-a din play-off-ul Ligii 2: start de partidă!
0
„Mie îmi place!” » Golgeter la Dinamo în anii '90, contra curentului pe subiectul siglei: „Arată viitorul!”
0
UTA Arad, în pericol să-și piardă omul-cheie » Rivalele din Superliga stau la pândă
0
Știri din fotbal internațional
Ratează Cupa Mondială 2026 din cauza insultelor aduse lui Vinicius? Pedeapsa lui Prestianni a fost extinsă global
0
Primarul Madridului, iureș după Arsenal - Atletico: „Am jucat împotriva UEFA! Au pus în mișcare mașinăria”
0
Ghinion pentru Mitriță la revenirea după suspendare » A ratat un penalty comis de Andrei Burcă
0
Eliminată din semifinalele Ligii Campionilor, Atletico Madrid a primit o injecție de capital de peste 100 de milioane de euro
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
7
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
PSD a anunțat ce premier va propune în locul lui Ilie Bolojan, dacă Nicușor ...
Libertatea
Moștenirea fabuloasă a evreilor în bucătăria românească. Trei rețete ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
SUA și Iranul aproape de un acord istoric: memorandum de o pagină pentru ...
Libertatea
ala are minte??? nuu, seveste-l cu lamaie!
De ce sa mint oamenii?:)
Baaaa:))) visul tau a luat sfarsit, ai realizat ca Dinamo se salveaza si ai ramas cu asta cu desfiintarea :))) tot ca sa speri tu in ceva !!si cu aia cu Rednic ! Cum sunt calculele ? sigur nu intrau in calculele tale astea 3 puncte :)) ai face bine sa dispari de aici, cel putin pana maine...ca toata lumea rade de tine in seara asta !
Daca puteau astia de la LPF faceau campionat cu 20 de echipe doar sa fie dinamo ij liga 1
ia un aspacardin si un distonocalm ca mai avem nevoie sa radem de tine moldosirmosule cu pronosticurile tale.
Decu, zis și față în oglindă, este supărat rău de tot, i s-au ars aripioarele și a ajuns la sol, degradat la gradul de șoricel de tastatură. :))
Dacă ăla a fost penalty pentru Voluntari ce ne mai mirăm de patinajul lui ”Tănase pală de vânt” ! Călin mai avea puțin și dădea femeii de serviciu cartonaș galben !
Deci practic recunosti ca ai pierdut un an din viata asta. Ce sperai sa obtii acum, speri sa obtii la anul :))))))
Mai ușor cu suporterii si cu palmaresul, Bivolarule! :) Care Steaua? Ce pușca mea căutați în liga a 4 a? Steaua a fost în liga 1 tot timpul! :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.