Alte știri din fotbal
„Vor promova sigur! Cred că au 7 milioane de euro buget” » Echipa din Liga 2 care își surclasează rivalele încă dinainte de începerea sezonului
0
De ce a ales Răzvan Sava Universitatea Craiova: „Este imposibil să spui nu”
0
Hermannstadt face „implozie”: „Clubul e în insolvență și nu mai avea voie să acumuleze alte datorii. Dar noi am fost neplătiți cu lunile!”
0
Cum i-a surprins Nuno Campos pe jucătorii lui Dinamo la primul amical » Nimeni n-a mai făcut asta
0
Știri din fotbal internațional
Tensiune maximă înainte de următorul meci de la Mondial: selecționer fără contract și prime întârziate
0
Olanda - Suedia, în grupa F de la Campionatul Mondial » Echipele de start
0
Starul lui Chivu, direct din America: „Cristian este special ca Pep, m-a făcut un jucător complet. Aici e universitate!”
0
Wayne Rooney îl elogiază: „Nimeni nu s-a apropiat vreodată de R9 așa cum o face el. Nu realizăm cât de excepțional este”
1
Lifestyle
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
3
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
Novak Djokovic, întâlnire neașteptată cu una dintre cele mai în vogă artiste: „Ce mică e lumea!”
3
De ce refuză Ciprian Ciucu să mai candideze pentru poziția de ...
Libertatea
Despăgubiri pentru Autostrada A8. Un fost primar primește 1,1 milioane lei ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
„House of the Dragon” revine, cu una dintre cele mai mari bătălii din ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu esti prea clarvazator.... Voluntari poate intra serios in lupta retrogradării daca pierde azi.....
Uite-l pe Moflea! Cum se da dinamovist si injura Steaua. Cum sa intre Voluntariul in "hora"? BA, NUMAI DINAMO MAI ARE ATATEA MECIURI DE DISPUTAT! Voluntariul e salvata de mult.
Asa cum am zis inainte: Voluntari, Chindia, Chindia, Viitorul = 12 puncte si Dinamo s-a salvat. Normal ca pe blat, pentru ca nicio echipa din lume nu sta 3 saptamani si dupa aia castiga cu echipe aflate in competitie, decat daca meciurile nu sunt pe bune! Adica, Dinamo nu castiga cand avea ritm de joc si acum sparge tot? Nu punem botul, ca nu suntem inculti ca Becali sau Negoita!
explica si mie atunci cum nu v-ati antrenat 3 săptămâni si acum aveti suflu sa jucati un meci la voluntari , care a fost manevra?
Alt blat pe filiera antrenor dinamovist-Dinamo! Clinceniul lui Poenaru le-au dat meciul, acum o face si Teja! Rusine sa-ti fie, Teja! Dinamo nu o sa retrogradeze niciodata, e o intreaga cooperativa. Niciodata Voluntariul nu a jucat mai slab, cu spatii uriase intre linii... Si Dinamo vad ca s-a antrenat de fapt, ei voiau doar pauza ca sa se concentreze mai bine si sa-si rezolve "cumetriile"!!
acum am accesat videoul. Cum îi meciul?
Gresit. Daca voluntari ierde, dinamo se apropie la 7p cu 5 meciuri mai putin....
vorbestii prostii sa te afli in treaba,viitorul face jocurile sibiului,ai vazut meciul lor cu sibiu?stai sa-l vezi pe ala cu dinamo
ce tragi pe nas ca pare misto,daca voluntari pierde intra la galeata,ori ei ori clinceni sunt minim la baraj cum sa faca omenie?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.