Articol de GSP - Publicat vineri, 26 martie 2010 00:00
Dinamoviştii au început să caute un fundaş central liber de contract, care să poată fi legitimat imediat, şi au contactat mai mulţi impresari.
Prima variantă a fost David Lopes, de la Cordoba, însă clubul nu vrea să-i rezilieze acum angajamentul scadent în iunie. "Dacă, Doamne fereşte! se mai accidentează vreun fundaş, ce facem? Trebuie neapărat să mai aducem un stoper", au zis ieri şefii.
Dinamoviştii au început să caute un fundaş central liber de contract, care să poată fi legitimat imediat, şi au contactat mai mulţi impresari.
Prima variantă a fost David Lopes, de la Cordoba, însă clubul nu vrea să-i rezilieze acum angajamentul scadent în iunie. "Dacă, Doamne fereşte! se mai accidentează vreun fundaş, ce facem? Trebuie neapărat să mai aducem un stoper", au zis ieri şefii.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani