Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Egipt a scris ISTORIE la Cupa Mondială: premieră după 92 de ani » Mohamed Salah, imperial cu Noua Zeelandă
0
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Cred ca a sosit momentul , ca noi Stelistii sa declaram bricheta si valiza Marca Inregistrata de Steaua , nu ?
cum dracu sa fie acuzata steaua,cel putin sezonul asta,ca a facut blaturi,cand ei n-au fost in stare sa castige 11 meciuri la rand. sezonul trecut a pierdut campionatul in meciul cu buzaul,in care daca facea blat ,erau campioni. de dinamo nu zice nimeni nimic acum,ca desi nu joaca nimic castiga pe banda rulanta.mai putin meciurile cu contracandidatele la titlu.cel putin 3-0 ala de la timisoara.....
Acest Mirel al fotbalului nostru,atat de talentat incat la aproape 30 ani inca nu a reusit sa se transfere afara sa retina un aspect:daca asupra lui Lupescu exista dubii ori presupuneri despre Radoi se stie clar:ca jucator dadea telefon unor jucatori ai altei echipe promitandu-le bani.Asa ca este cu atat mai condamnabil daca nu spune nimic concret,iar in eventualitatea in care totusi va spune ceva sa aibe unele dovezi.Oricum tristete mare pentru blazonul unei mari echipe precum Steaua
domnilor din conducere-nu numai ieu ci cred ca milioane de suporeri ar dori sa va auto suspendati toti de la mic la mare si sa apara in locul vostru noua generatie -lupii ingrijesc oiile - nu va e rusine dupa cite ati facut si dupa cite stiti sa va mai spalati pe miini -nesimtire totala .-nu sunt de acord cu radoi pe de-o parte dar pe de alta are perfecta dreptate si aici suporterii de fotbal ar trebuii sal sustinem si sa-l incurajam -si ca radoi mai sunt sute daca nu mii de fotbalisti dacs
Astia de la steaua au voie sa faca ce vor in Liga lui Mitica!!?? Ei vorbesc de altii in timp ce ei mituiesc la greu!!! Ei se pling ca sunt vinati in timp ce steaua a scapat MEREU FARA NICI O SANCTIUNE!!!? A fost amendat Gigi Becali care era suspendat!!?? Pai ce!? Asta e pedeapsa!!? Daca alta echipa fcea ce a dfacut steaua pina acum ERA RETROGRADATA PINA ACUM!!! stelistii astia ne no ro citi au DISTRUS FOTBALUL ROMANESC ARUNCINDU_L IN MIZERIE SI BLAT GENERALIZAT!!
pai de ce nu se sesizeaza comisiile sau cine trebuie si pentru declaratia lui lupescu? mai ales ca e oficial al federatiei ? sau poate tocmai de aia nu se sesizeaza ? (..am plecat de două ori de la Dinamo tocmai din cauza unor chestiuni de genul celor petrecute acum! Am fost dintotdeauna împotriva anumitor practici" Ionuţ Lupescu, director general FRF)
"...am plecat de două ori de la Dinamo tocmai din cauza unor chestiuni de genul celor petrecute acum! Am fost dintotdeauna împotriva anumitor practici" Ionuţ Lupescu, director general FRF la ce sa ne gandim noi acum? bineinteles ca stim cu totii, dar acu nenea asta ar trebui sa spuna mai multe despre practicile alea dinamuviste...domnilor ziaristi de ce nu ati comentat si declaratia asta??
foarte buna poza cu radoi.avand in vedere ca va merge la bulau e bine ca cei de acolo sa stie cat de larga are gura...si o are foarte larga =)))...incap ceva penishi in gura sa spurcata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.