Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
In orice lege sportiva care se respecta pentru orice fel de problema organizatorica este direct raspunzator clubul organizator. Doar daca acea bricheta venea din sectorul rezervat galeriei oaspete era vina celor de la Steaua. Bricheta fiind insa aruncata dintr-un alt sector e vina exclusiva a clubului Rapid indiferent de apartenenta suporterului care a aruncat bricheta. In acel meci arbitru a fost lovit si continuarea partidei a tinut exclusiv de alegerea acestuia. Restul e cancan!
Tu chiar vorbesti serios ...? Daca nu era rapidist si nu era cunoscut de fanii rapidului era imediat linsat de rapidisti si nu protejat si ascuns.
in cazul bricheta, cine a constatat ca acel suporter era rapidist ? daca era stelist ? daca acesta s-a folosit de faptul ca se afla in zona suporterilor rapidisti ? in tribuna cu suporterii unei echipe, poate spune cineva ca toti simpatizeaza cu aceeasi echipa ? rapid conducea cu 1-0, gol sapunaru.. si domina jocul. de ce ar fi facut un suporter rapidist asa ceva ? deci d.lor ziaristi mai usor cu etichetarile
Probabil că este un nou episod din războiul pornit de dl. Burleanu împotriva celor care bănuiește că nu îl agrează . Nu-mi lasă impresia că federația e "condusă" de persoana potrivită ori competentă, și în nici un caz că ar avea ambele "calități" !
Nu stiu nene, decizia e clar proasta, dar poti sa condamni un om doar pe baza unei declaratii??? Pai nu e cuvantul unuia impotriva cuvantului lui?? Ai nevoie de mai mult ca sa nenorocesti imaginea cuiva.
O fi stiind popa Krenek multe despre apucaturile lui Hateganu si a altora. Probabil s-or fi spovedit multi sub sutana sfintiei sale.
iata o semnificatie pentru ROSSONERO BUCURESTI de la Rapid la Dinamo se poate face un club puternic. Rapid-Olympia-Sportu-Student.-cOlentina-National-Electroap-Rocar-dinamO=R.O.S.S.O.N.E.R.O ......(____) ..(|)(0.0)../ ...|/(___)\/ ...|_/..._|..\__/ ROSU-NEGRU INDRACESTI numai ROSSONERO poate fi rival pentru STEAUA crestina
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.