Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Gafă de proporții a lui Chelsea, în timp ce Anglia era eliminată de Argentina de la Mondial: „Ce rușine de club!”
0
Presa din Anglia, necruțătoare după eșecul cu Argentina de la Mondial: „Adevărul doare, dar trebuie spus”
0
Zlatan Ibrahimovic, la superlativ despre Messi: „Am văzut «dreptul lui Dumnezeu»
0
Lionel Scaloni, „la cald”, după remontada fantastică în fața Angliei: „Tocmai ei ne-au adus victoria astăzi”
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Lasa-l in pace ca este stelist deci prost si fara caracter si oanoare.
Tu ai pretentii la 2 echipe cu probleme financiare? Dar 5telemeaua ce fotbal joaca? Si tot va laudati ca luati campionate! Cu cine? Cu satelitii? RUSINICA!
Nu sint deacord cu tine. Pe stadioane NU este teatru unde sa stai si sa aplauzi. Bunicutele cu copii se duc la Gradina Zoologica sau in parc , nu pe stadioane. Iar daca vrei sa stai pe stadion JOS si sa aplauzi la fazele mai fierbinti , atunci te duci la Opera sau la teatru. Publicul de stadion este public de stadion , PATIMA , IUBIRE , FANATISM. NU sint de acord cu violenta intradevar , dar fotbalul inseamna PASIUNE , inseamna momentele alea in care uiti si cum te cheama si ai da tot ce ai numai sa-ti vezi echipa cistigind , DAR DACA nu o ai in tine... atunci nu o ai si nu intelegi asa ceva. de aceea , respect suporterii UNICI ai Rapidului pina la Dumnezeu.
Strugurii-s acri nu doar cand n-ajungi la ei, ci mai ales cand in tribune ai o mana de zapaciti semintari nehotarati daca sa tina totusi cu fecalisebe sau s-accepte dominarea nevestelor si sa se-ntoarca dreaq la pauza acasa. Doare, nu? Doare tare, nu? Atunci e bine.
Sincer eu apreciez FOTBALUL nu teatrul. Din partea mea pot sa toarne aia Avatar 3 in tribune, daca echipa e de cacao, tot tabloul e de cacao. Daca mai sunt si violenti, pe deasupra , fac peeshulica pe toate rudele lor de gradul 1. Cand vad "hooligani" cu greu ma pot abtine sa nu rad ...si simt un fel de dezgust-mila pentru ei :)))) Rau au facut pedo....astia englezii cu filmul GSH ...le-au dat apa la moara la toti inaptii. Iar pe stadioanele noastre orice samantar nescolarizat cu o conditie sociala precara si cu traume suferite in copilarie isi poate indeplini visul de a deveni mare smardoi !!!! Chiar daca de unul singur e pielea belengherului mai sunt sute ca el:))))
Vulcan, topul galeriilor, singurii, adevărații. Fotbal ioc, dar tari în gură. Și le și pute...
Pai ce sa fie? tot un vulcan... dar de coji de semintze!
Fara suparare, dar nu poti compara galeria RAPIDului cu ce a lui Dinamo. Este o diferenta uriasa, bineinteles, in favoarea celei din Giulesti. Nici ca numar de suporteri nu puteti egala pe cei ai RAPIDului care sunt lideri in aceasta privinta!! In rest, respect pentru Dinamo atata timp cat nu aruncati cuvinte urate si gesturi obscene catre galeria noastra!
In locul primelor 3 stele se pune de 3 ori w iar in locul ultimelor 3 stele se pun c / o/ m Nici nu mai stii cum sa dai un site ca tare le e frica astora de la G.Sp. sa nu dai vreun alt site.
Bine Gogule. Nu stiu despre ce vorbesti dar daca zici tu... Ia de'aici for your viewing pleasure de pe siye-ul UltrasWorld: w w w .youtube. c o m /watch?v=3Ibdt6TTAgg
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.