Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
MiMi nu te vad deloc bine. pana aici ti'a fost! sa'ti pregatesti kùrùl pentru pùlèlè ce vor urma sa'ti intre in el!
Erai ultimu' om de pe pamant care putea comenta :)) Gresit! Am ramas cu grupele Ligii, asa ca ciocu' mic. Ne vom descurca cu ce avem. Cel mai mare transfer va fi Alex Chipciu, chiar daca va prinde doar 2-3 meciuri. P.S: E cam tarziu pentru tine, incearca sa te obisnuiesti sa te culci mai devreme, sa nu fi obosit a doua zi de dimineata, veti avea probleme cu trezitul devreme sezonul asta ;)
Niste mizerii si mm si ciobanu. Mai bn nu ne calificam decat sa se umple ciobanu de bani.
Mai bine achizitionam un lunetist !
DA-TI DEMISIA PACALICIULE !
uitasem de popa...dar, la cum joaca in ultima vreme, cine nu ar fi uitat???????????
atacam grupele UCL cu prepelita, tatu, doru bratu si alkoolici. chelsea, schalke, basel - paziti-va...veniiiiiiiiiiim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Deci din Lista de 15 am luat 1 si nici ala nu va fi pr lista UEFA. Poftiti la bilete!
PAAAA VARELAAAAAAAA ! PA WESLEYYYY !! ce pacat ca ati ratat transferurile astea ... off doamneee :))))) ! ati ramas doar cu Negura :(
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.