Alte știri din fotbal
Lovitură de teatru: FCSB l-a convins să revină a PATRA oară!
0
U Cluj, aproape de al șaselea transfer al verii » Vicecampioana României, acord cu jucătorul
0
A debutat la Dinamo sezonul trecut, apoi a dispărut! Ratează și pregătirea de vară
0
Veste mare pentru dinamoviști, premieră în istoria clubului! Ce se întâmplă mâine
3
Știri din fotbal internațional
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
0
Olanda - Japonia, reîntâlnire după 16 ani la Mondial » Echipe probabile + cote
0
A aflat cu două zile înainte că va fi titular la Mondial și a făcut meciul vieții: „Nebunie totală, nu-i așa?”
0
Anunț de ultimă oră de la Salonic: „Câștigă teren posibilitatea demisiei lui Răzvan Lucescu” » Indicii contra rămânerii la PAOK!
1
Lifestyle
În timp ce Universitatea Craiova s-a reunit, Ștefan Baiaram a trăit unul din cele mai importante momente ale vieții sale
0
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are Adrian Veștea, noul premier desemnat de Nicușor Dan, cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
In sfarsit te vad si pe tine pe o pozitie total opusa sefului Paszkany ! Punem pariu ca el nu o sa mearga la vot ?! :))
Nu cred sa plece. Ca tot asa a fost transferat si la Steaua. HAI VASLUI! HAI ROMANIA!
Hai, noapte buna! Si mergeti duminica la referendum. Indiferent ce votati! Numai sa scapam de securist!!!
Mäi da s-a supärat Moflea pe noi de tot, nu mai inträ pe gsp ! :))
halal, madrid :)
deci terog, nu am locatie stabila adauga si constanta, si oricum la sfarsitul anului zbor de aici :) kuala lampur amigo =)
eh, nu as chema tavaleala , daca ne luam dupa sezon, au fost mai constanti , si mai buni, de ce sa nu recunoastem dar chiar si asa 3 trofee din 5 nu e chiar rau :) vedem anul asta cum sta treaba, villa si a revenit, a venit si alba , o sa fie alta mancare de peste :)
Si uite asa pleaca cel mai bun jucator din Liga 1 .... pacat mare pacat pentru fotbalul din Romania
dar nu e nicio insulta mane calm :)) in europa sustin pe toti , si acum de voie de nevoie, pana incepe primera , si camp puternice n am ce face :)))
prostul gsp-ului,nimeni nu te intrece! poate terminatorul creier amorf sau tzusti creier lipsa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.