Alte știri din fotbal
Agentul lui Jovo Lukic pune presiune pe U Cluj: „Trebuie înţeles dacă primeşte un contract fantastic. Chiar acum am fost sunat din Arabia Saudită”
0
Și-a luat adio de la Steaua după 3 ani: „Nu e ușor să-mi găsesc cuvintele”
0
Georgia - România, amical la revenirea lui Gică Hagi la națională » Primul „11” pregătit la Tbilisi + Marele absent
27
„L-am prins cu șapte cărți la poker!” » Adrian Porumboiu refuză dialogul despre Gigi Becali: „Ce rău v-am făcut eu?”
0
Știri din fotbal internațional
Victor Pițurcă șochează: „Eu aș legaliza oxigenarea sângelui” + Și-a numit favoritele la Mondial
2
Starul lui Cristi Chivu și-a lansat un joc video online » „Încearcă să-ți servești coechipierii!”
0
Protest original contra patronului clubului » Fanii s-au hotărât să cumpere spațiu publicitar în Time Square!
0
Ibrahima Konate, la un pas să semneze cu noul club, după despărțirea de Liverpool
0
Lifestyle
Escapadă romantică înainte de a veni la reunirea lotului. Noua iubită a stoperului de la Tottenham e model
0
„Îl devorează cu privirea” » Cu cine a fost surprinsă dansând iubita lui Kylian Mbappe
0
Momente fabuloase pe scenă: Loredana a căzut în genunchi în fața Nadiei, după un duet antologic la Onești
31
Atunci și acum » Incredibila transformare a Soranei Cîrstea! Cum arăta în 2009, când uimea prima dată Parisul la doar 19 ani
3
Cine câștigă Campionatul Mondial de Fotbal din 2026? Ce spune ...
Libertatea
„Voia să divorțeze încă din primele zile”. Fosta soție a lui Putin, ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Cine este polițistul din Piatra Neamț omorât pe stradă de propriul fiu. ...
Libertatea
Pai nu Boc a facut-o...ci Doamne-Doamne! Legea electorala interzice sa propui un alt candidat daca titularul da ortu' popii si buletinele de vot erau deja tiparite de mult. Asa ca e foarte posibil sa iasa din nou primar...de data asta mort. Ar fi ,cred, singurul din istoria omenirii!
le-a dat 4 goluri reghe cfr-ului , acum ma astept la 5 :))
cat de prost sa fii sa dai atatia bani pe un mos care mai duce 2 ani maxim cand de investitia aia iti iei un mijlocas tanar de viitor din america de sud .bine ,aici tre sa mai ai si un scouter cat de cat,nu pe mimi care iti aduce chistoace mici si crete sau prodanca care e suport pentru tâte
Voi nu v-ati plictisit sa il dati pe Rocha titular, din moment ce Rusescu a fost golgeterul Stelei in sezonul trecut? Rocha trebuie sa munceasca pentru a ii lua locul in echipa lui Raul.
golgule a fost la `juniori`, la olimpiada nici macar la un campionat european sau mondial oricum atunci aveam echipa ! gabor a fost un fotbalist excelent dar cu greu poate intra in top 5 0al romaniei, titrat inseamna altceva, cu cele mai multe si importante trofee, cel mai titrat e belodedici care are 2 cupe ale campionilor , o super cupa a europei cu steaua parca i mai are si cupa intercontinentala daca nu ma insel cu steaua rosie belgrad, iar apoi vin altii cu multe campionate castigae afara si trofee europene, popescu, hagi,chivu,adi ilie etc iar din romania cel mai titrat este lacatus.Hai sa fim seriosi si a terminam cu copilarisme de astea, o fi gabor preferatul tau dar sa nu aberam.
Bocul a mai facut una... boacana prin judetul Cluj!!! Parca, la Campia Turzii, candidatul PD-L e mort de mai bine de o saptamana!!! Dar i s-a facut in continuare campanie si se cere sa fie votat!!!!!!!!! Nu mai sunt curci prin judet! Au murit toate de ras!!!
Mai, oameni buni, dar in vocabularul vostru nu exista decat asemenea expresii savante, gen "urinari", "jet", etc?!? Din ce carti ati studiat la scoala?!? Din manualul... lucratorului manual?!?
Cunosti un alt fotbalist roman care are un Balon de Aur?!? Care sa fie desemnat CEL MAI BUN DIN LUME?!? Cel mai bun fotbalist din lume sub 21 de ani, in 1981!!! Inaintea lui a fost Maradona, in 1979.
a si propbabil ca a plecat si radut imprumut...eterna speranta, poate si-o reveni la pandurii daca va juca meci de meci.
putin probabil sa vina wesley, porumb face ca anu` trecut, cred ca isi bate joc deoier si el si wesley, dar ma rog cine stie..oricum daca nu vine wes avem nevoie de un jucator bun, de vlaore, care sa faca diferenta, cam asta lipseste stelei in atac in rest lotul e f bun si competitiv, e bine ca nu s-au mai facut multe schimbari, au plecat 3 : dananane, f costea si geraldo(iliev nu stiu situatia) sunt 3 plecari pe care le putem acoperi si au vebnit 3, rocha, dumitras si pintilii, sa vedem cum se vor descurca , e bine ca lotul ramane in mare acelasi, omogenitatea si/sau continuitatea conteaza f mult.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.