Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Henry a anunțat înlocuitorul lui Deschamps în direct: „Știm cu toții cine vine. Mult succes!”
0
„Dezastrul de la Dallas” » Jurnaliștii din Franța dau de pământ cu „Les Bleus”, după eșecul cu Spania: „Naufragiu total!”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
nu poate juca pe dreapta omule.....cand a jucat in centru a dat 3 goluri iar cand a jucat pe stanga a creat panica dupa 60 de minute in care ne-a dominat o echipa de liga a 2-a...a jucat cam cel mai bine in meciul ala.....renan poate juca doar stanga si central...hai sa nu facem cum am facut cu altii...daca in viitor va ajunge ca obi mikel iti va parea rau?? stefan grigorie mananca o paine la rapid cam pe nimic de ani de zile sa nu mai spun de altii.....trebuie tinut macar un an la noi sa vedem cum se comporta si sa ne facem o parere corecta despre el!!!
Pardon,Grigore...Nicolae Grigore.
Momentan de la Rapid imi plac Pecanha si Teixeira(uneori si Herea).Nici macar Bozovic nu e foarte bun(desi galeria il iubeste).Uita-te atent sa-l vezi pe Bozovic de cate ori il prinde faza de joc pe calcaie.Are momente cand dispare complet din joc si nici macar tactica de joc n-o mai respecta.Grigorie crescuse foarte mult in ulltima perioada,dar a intrat si el in anonimat(e si greu sa-ti pastrezi nivelul cand vezi in ce hal joaca Rapidul).Uite,iti mai spun ceva,sper din tot sufletul sa ma insel...cu Gazul nu castigam(Doamne fereste!).
Si care post crezi tu ca l-ar avantaja in momentul asta?Sau ai vrea sa schimbam sistemul de dragul lui, sa jucam 4-3-3?Si nici asa nu cred ca ar avea sanse mari de reusita.As fi foarte bucuros sa devina "jucatorul meciului" in urmatoarele partide,dar nu cred.Mai are de lucrat pe plan tactic si fizic...in Brazilia inca se practica un fotbal boem.Sa nu-mi spui ca te-a convins ca e bun dandu-i "urechi" lu' Ronaldinho...
Pentru mine o deceptie e Codrea,nu ma asteptam sa fie atat de moale,sters,crispat,dezinteresat.Goga nu-si va mai reveni niciodata.Pavlovic e "varza"...Roman e "Forrest Gump",alearga mult fara sa gandeasca,nu stie sa faca preluare in regim de viteza.Sunt multi jucatori blazati.Singurul caruia nu i s-a dat o sansa sa joace mai mult e Bilasco.Stiu ca multi imi sar in cap ca-l sustin,dar el e un pivot,nu e genul de varf tehnic sau de executie.Are forta,lovitura de cap,deschide bine culoare pentru cei veniti din linia de mijloc(Herea,Teixeira).
O avea el 23 de ani,dar ii trebuie cel putin 1 an sa se acomodeze cu fotbalul european.De cand l-am vazut in amicalul cu Alba Iulia am observat ca nu e puternic in picioare si are tactica de joc de "curtea scolii".Din 9 "verticalizari" in amicalul ala nu i-a iesit nicio pasa.Bineinteles ca s-au dumirit ce poate si au motivat pentru urmatoarele meciuri ca nu i-a sosit "cartea verde".Daca nu e scump merita pastrat,dar pentru viitor,mai are mult de munca.Insa nu cred ca G. Copos are bani sa investeasca pentru viitor.
a fost pus pe un post pe care nu da randament.....nu incercati sa ne vrajiti ca e slab ca nu suntem prosti
Mai intai sa plece copos,dupa care se pot lua masuri in ce priveste lotul...
eu cred ca e de 10 ori mai bun ca Herea.a jucat doar 1 singur meci ca titular in campionat si a jucat 2 meciuri in cupa unde a marcat 3 goluri numai intr-un meci.de ce nu i se da si lui asta incredere,sansa sa joace?Herea,Goga,Grigorie,Surdu etc de aia ne-am saturat asta are deabia 23 de ani!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.