Alte știri din fotbal
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Motivele pentru care islandezii au respins aderarea la Uniunea Europeană. ...
Libertatea
Turist cazat la un hotel de cinci stele, revoltat după ce i s-a cerut să ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Cum ajung tinerii scriitori să-și publice prima carte. „Talentul nu ...
Libertatea
Du-te Rufay unde ti-e mai bine..astia de la Steaua nu stiu care e valoarea ta reala...nu lasa niste ciobani sa iti strice imaginea....Esti cel mai tare!
Du-te Rufay unde ti-e mai bine..astia de la Steaua nu stiu care e valoarea ta reala...nu lasa niste ciobani sa iti strice imaginea....Esti cel mai tare!
sa-i fie mult mai bine....dar sa nu uite NICIODATA ca in Ghencea a fost foarte iubit, iar decizia luata in privinta lui, ne-a intristat foarte mult..Cum spunea chiar el......"RUFAY E CEL MAI TARE!" ....
Eu tot sper ca Rufay sa ramana pana la terminarea contractului la Steaua si totodata Piturca sa revina la sentimente mai bune, avand in vedere ca "noua achizitie" nu a facut o impresie buna. Eu cred in Zapata si in revenirea lui, iar daca Piturca ii va intinde mana salvatoate, vom avea poarta in siguranta si nu vom mai fi nevoiti sa ne gandim la gafele de altadata. Rufay e un om deosebit, a aparat poarta Stelei cu devodament si merita sa ramana in Ghencea...iar, dc pleaca, vreau sa-i f
ZAPATA NUMARU 1 MEREU !! ITI MULTUMIM PENTRU CE AI FACUT LA STEAUA !! RESPECT
auzi draga pika17 un mare kkt nu te mai baga in seama dak nu stii ce vorbesti te rog frumos sa`ti vezi de treaba ta ,numai vb u marele smecher ,iar zapata ar trebui sa ii dea drumu sa plece il are pe tatarusanu bun si a facut datoria multumim rufay .. felicitari steaua o sa fim cei mai buni huaaaaaaaaa provincia
Toti jucatorii stelei ajung mai repede sau mai tarziu printre arabi.Acolo este locul oilor. Ma þiş mereu pe steaua voastra. Multa multa µe (stelistilor) din partea tuturor romanilor.
Dute tu si vorbeste direct cu Piturca, esti un baiat cuminte si serios trebuie sa te inteleaga si sa-ti spuna ce ai de facut mai departe. Lasal dr..acu pe Argaseala oricum este in plus in ghencea. Iti multumim pentru ce ai facut la Steaua si daca cumva pleci iti uram multa bafta si noroc alaturi de cei dragi tie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.