Alte știri din fotbal
Note GSP la Universitatea Craiova – U Cluj » Cine sunt oamenii care au luat 10 într-o seară magică și cine au fost repetenții cu 2 și 3
0
David Matei, „campionul U21”: „Ne gândim la Liga Campionilor”
0
Mario Felgueiras: „Ei doi ar trebui să zică cum se lucreaza la noi”
0
Valentin Mihăilă s-a bucurat alături de Mihai Rotaru la eventul Craiovei: „La anul să joace în Liga Campionilor”
0
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
avand in vedere ca tu compari accidentul mortal cu o intrare prosteasca dar fara intentie a lui Homawoo, putem concluziona cam ce intelect ai tu domnu' csa steaua 2017
Surse apropiate familiei Iorgulescu spun ca nici Mario nu se simte bine, e afectat, ii pare rău … In plus nu vad pt ce își cere Kopic scuze public din moment ce ddbistii, având intelect fcsbist, ne-au spus ca în Anglia nici nu se fluiera măcar și galben se dădea doar dacă în loc de paramedici trebuie chemat direct legistul. Roșu!? Sub nicio formă, pt ca nu a existat premeditare și nu e vina nimănui ca Luca nu avea capul suficient de tare, mai tare decât fruntea adversarului, deci locul lui era la șah nu la fotbal. Așa ceva!? :-)))
Dacă îl întâlnesc pe Kopic, îi voi transmite mesajul. Momentan, nu te aude.
Daca nu se simte bine, sa-l dea in judecata pe Luca Mihai sa-i ceara daune morale.
Joaca bah 4 4 2 !!!! Joaca cu Costin si Bani ...Moura fundas stanga !! Si joca cu Abdalah varf impins si Politic in spatele lui !!! Renuta la Amzar !!!! A gresit la fiecare gol primit de Dinamo !!!
DAR HROMADO PRIN CE TRECE DUPĂ CE LA SCOS DIN CIRCUIT PE PĂUN PENTRU TOT ANUL ??????NICI CARTONAȘ GALBEN NU A LUAT !!!!!!
sa stea si el pe tusa cat sta si Luca! daca tot se simte rau! si *** la fel; suspendat pana isi revine jucatorul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.