Alte știri din fotbal
Imagini spectaculoase din dronă! Așa arată azi stadionul cu o particularitate nemaivăzută în România
0
Dan Petrescu, apariție rară: cum arată la 10 luni de la ieșirea din circuit
0
FCSB și-a luat rămas-bun de la Vlad Chiricheș: „Numitorul comun”
1
Un arbitru și un membru CCA, chemați azi la Departamentul de Integritate de la FRF » Ce vizează acest dosar-șoc
2
Știri din fotbal internațional
Coasta de Fildeș - Norvegia, pentru optimile Campionatului Mondial » Echipele probabile
0
Declarația zilei vine după „bomba” de la Boston: „26 de războinici au intrat în teren și au plecat 26 de legende!”
0
Franța - Suedia, pentru un loc în „optimile” Campionatului Mondial. Echipe probabile + cote
0
Ioanițoaia la zi » Directorul Gazetei, verdict nimicitor după „thriller-ul de necrezut”: „Nu e o surpriză! Trăiesc doar din amintiri”
0
Lifestyle
Anonimul care și-a vândut toate hainele pentru fiul bolnav a fost umilit public de Chilavert, a venit FALIT la Mondial, iar acum a șocat istoria fotbalului!
0
Iubita olandezului Quinten Timber îl consolează după ratarea de la 11 metri: „Leul meu, puterea ta mă uimește”
1
„Diana-braziliana” a onorat pariul pierdut cu Dan Alexa, în direct la TV: „Băi, dar le face! Eu nu am crezut”
3
„Te deranjează asocierea cu fostul tău soţ?” » Fosta noră a lui Ion Țiriac a răspuns la întrebarea incomodă
0
ANM a emis cod galben și portocaliu de vijelii și grindină în jumătate de ...
Libertatea
Raport alarmant despre armata rusă. Recruții ar avea o speranță de viață de ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Raport al Avocatului Poporului despre Spitalul de Psihiatrie Voila: ...
Libertatea
Bossule, hai să te luminez un pic: primatele sunt un ordin, nu un regn, iar ce ne plasează acolo nu e votul la prezidențiale ci un anume domn Linné (sau Linnaeus) din Suedia care a pus bazele taxonomiei. Plină țara asta de ignoranți frustrați care-și închipuie că dacă votează cu Nicușor sunt și ei un fel de olimpici la matematică sau dacă bălesc după Maia Sandu la TV au și ei un fel de Harvard în CV.
Nea Razvane cu dubluN ,mai iesi si matale pe strada si asculta cam ce vorbeste lumea , vei fi surprins .daca Georgescu va fi lasat sa candideze va matura pe jos cu orice adversar .
...noi n am distrus tara dupa 1989 ...si nici fotbalul ...oltenii nu s prosti ...suntem muncitori si ne vedem de treaba ...bucurestenii si ardelenii vor sa fie presedinti si moldovenii la guvernare ...
Sunt dinamovist cu mult timp inainte sa te nasti tu . Nu e cazul ca tu sa vorbesti de dezvoltare cognitiva atat timp cat ai votat o primata ridicola . Practic te plaseaza in acelasi regn . Este valabil pt toti votanti CG .
Cât de proști ne cred ăștia?Vrăjeală de 1 leu, s-au întâlnit din intamplare! Doamne, Dumnezeule ,căt de proști suntem noi și cât de inteligenți sunt ei!Totul este la prosteală! Doar, doar ,îl vor vota fund
Cand il baga zi de zi pe gatul cititorilor pe cel mai grotesc personaj din fotbalul romanesc, ciobanul de Pipera, asta nu te mai deranjeaza... un consult de specialitatea cand ti-ai facut ultima oara? Ah, am uitat, nu ai tu bani de asa ceva.
Nu știu de când ții matale cu Dinamo, dar afirmația „daca nu il votezi pe ND inseamana ca esti p r o s t .” te plasează dpdv al dezvoltării cognitive undeva între grupa mijlocie și clasa pregătitoare.
Faina ideea cu plimbarea prin Bucuresti
Pai daca nu il votezi pe ND inseamana ca esti p r o s t . Si eu sunt dinamovist si inca cu mult inaintea ta , dar nu o sa votez niciodata cu CG .
No way baby !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.