Comentarii (12)
liviol
liviol  •  17 Octombrie 2010, 12:50

acest ziar este o rusine la adresa jurnalismului sportiv! Din an in an...aceasta zi rusinoasa a fotbalului romanesc devine tot mai gretoasa!Este inadmisibil...Poli trece pe primul loc...e neinvinsa si apare un amarat de articol la sf paginii intr-o mare de articole comuniste!Diletantismul lor a a ajuns la asa nivel incat apar titluri de genul "22 milioane de romani traiesc pt acest meci"!IREAL...! Rapid si Tm iau in pla toata tara atat la fotbal cat si la spectacolul galeriilor dar d

toto2010
toto2010  •  17 Octombrie 2010, 12:49

Zicu este peste Florescu de zece ori si totusi Lucescu nu stie sa-l foloseasca la nationala.La meciul de la Paris,Zicu a fost folosit total aiurea o repriza.La Poli da randament maxim pentru ca ii este data libertatea de a-si alege partea pe care joaca,astfel adaptandu-se la joc.

argus112
argus112  •  17 Octombrie 2010, 12:26

Este de neânţeles ce se întâmplă cu apărarea ! Luăm goluri nepermis de uşor,ne facem singuri viaţa grea şi apoi tragem din greu să recuperăm. Zicu a arătat din nou că dacă este folosit cum trebue poate face lucruri extraordinare. Felicitări echipei şi antrenorului pentru jocul din repriza a doua, aşa mi-aş dori să vă văd jucând TOT MECIUL !

reality
reality  •  17 Octombrie 2010, 10:25

BRAVO ZICU, felicitari Contra, felicitari echipei, au dat toti dovada de caracter si ambitie. Zicu e om de finete in atac, e "panglicar", asta nu a inteles domnul Lucescu Jr. Lasa ca e mai bine asa, le mai da Zicu peste nas la unii la care "olfactivu" a crescut ridicol de mare. HAIDE POLI !!!

reality
reality  •  17 Octombrie 2010, 10:16

Derby de Dinamo - Steaua adica Securitatea 1948 vs Armata Rosie. CCA a murit odata cu Romania cand a fost arestat guvernul democratic de catre comunisti. HAIDE POLI 1921 TIMISOARA !!!

soso_ms
soso_ms  •  17 Octombrie 2010, 09:54

oricum o sa scapam de retrogradare anul asta...pt k jucam fotbal..vapica..urziceni,sportul,brasov si branesti

soso_ms
soso_ms  •  17 Octombrie 2010, 09:09

asa nelutu...scapa de pariorii astia de la fcm ....gen stere si roman,k vad ca de cel mai inrait ai scapat..d-l vancea care a pariat la meciul cu cfr 30 mil pe x pauza si ink 30 mil pe 2 la final

holland
holland  •  17 Octombrie 2010, 09:08

Petarda asta de Zicu in meciul cu Franta a pasat numai si numai inapoi. Un fix bula de jucator ...la o echipa fix bula din campionat.Fulgerul AEK bragadiru Bucuresti Timisoara.

claustrofobus
claustrofobus  •  17 Octombrie 2010, 07:48

NU PIERDETI DERBY DE ROMANIA: ANA PAUKER-EMIL BOTNARAS! ASTAZI DE LA 20:30 NUMAI PE GSPTV SAU GIGITV NU MAI STIU EXACT!

outlawz
outlawz  •  17 Octombrie 2010, 05:03

Zicu a jucat perfect si acum si in meciul de pe Stade de France...doar ca coechipierii nu i-au dat mingi...asa ca bigbelly,du-te-n sl0b0zi si vezi ca vine meciul comunistelor ;) Probabil tu fiind un mare sustinator a uneia dintre echipele staliniste...hai jet ;) FORZA VIOLA!