Alte știri din fotbal
Varga a jucat „all-in” în bătălia cu Becali și a ajuns într-o situație-limită » Clauza care dă planurile peste cap la CFR Cluj
0
Președintele lui U Cluj, acuzații-„bombă”: „Craiova nu a fost fair-play”
1
Mario Felgueiras, despre viitorul Universității Craiova: „Ideea e să dominăm România!” » Comparație între Mirel Rădoi și Filipe Coelho
5
Dinamo a început negocierile: 3 ținte pentru mercato de vară
3
Știri din fotbal internațional
Daună totală! Musiala, accident-auto cu pagube de 200.000 de euro
0
Lotul Egiptului pentru Campionatul Mondial » Mohamed Salah, vedeta din echipa „faraonilor”
0
Villa a fost obligată să facă o schimbare majoră înaintea finalei!
0
Unai Emery, după ce a câștigat al cincilea trofeu Europa League: „Le-am spus jucătorilor în vestiar”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Tanczos Barna vrea să reactiveze sistemul antigrindină care nu se știe cât ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Eroare majoră în subiectul oficial de Matematică de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
Dute sanatos ! Nu ti-a ingeunat nimeni situatia, tu nu ai facut mai nimic pt echipa,de la revenirea in lot, dupa accidentarea de la Roma ! Pe salariul pretins ca il ai acum la Dinamo, sa fi sigur ca nu te mai tine mult Borcica in Stefan cel Mare !
apoi duce'sar...k oricum no sa plangem dupa el
HRISTOS A INVIAT.PACAT DE FOTBALISTI ROMANI CARE AU VALOARE ,CA DOAR UN PRESEDINTE DE CLUB LE INTINDE O MANA SI ACELA ESTE D-NUL IANCU IN CARE TOTI DAU CU NOROI.MULTUMESC D-NULE IANCU SANTETI PREA BUN SI AVETI GRIJA DE CEI CARE AU PROFITAT DE ACESTI ,JUCATORI:TOATA FAMILIA BECALI,SA NU UITE CUM SAU IMBOGATIT PE SPATELE ACESTOR JUCATORI.
iancu spune numai baliverne el crede ca daca are masa musculara face ce vrea....din lista aia sa-l taie pe ganea ca nu-l da borcea
ai dreptate,din pacate am facut multe mizerii,compromisuri si in loc sa mergem cu poli in c si sa promovam sportiv o venit aek la noi,am fost slabi fara demnitate si onoare si de aceea daca ai vazut comentarii de-ale mele am spus ca dupa recuperarea palmaresului trebuie sa plecam din c altfel degeaba il recuperam si pierdem ocazia sa ne indreptam putin din mizerile ce le-am facut,tot aek ne-o adus in divizia a daca nu facem asta,gresim mult,facem alte fuziunii ,o greseala nu se repara cu greseli
M-am uitat cu atentie pe statisticile primei ligi din Romania. Poli Timisoara a retrogradat in campionatul 1996-1997! Poate cineva sa ma lamureasca in legatura cu anul competitional cand aceasta echipa a promovat din nou in prima liga? Multumiri anticipate..
luati-l pe luchin ca-i dinamovist,aara cu el,cu putoarea de zicu ce sa facem,vrea stanciu sa le faca jocurile fratilor becali,avem nevoie de jucatori care sa aiba caracter.
bai ia stema noastra de acolo si nu mai vb in numele nostru,daca esti din timisoara sa-ti fie rusine,si afara din banat cu tine.sau esti dinala,hai ca tin si cu poli ca-i din orasul meu dar si cu o mare echipa din capitala ca na sanchi sa castig tot timpul,iar la meciul direct ti cu ei,voi n-aveti nicio treaba cu spiritul timisorii sau a banatului doar v-ati nascut aici,afara din banat.
Daca joaca cum a jucat la Rapid va fi un transfer bun.Dar sa nu luam tzepe gen Curtean.Muieee la catzele
Drum bun!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.