Comentarii (66)
poison
poison  •  02 Iulie 2022, 21:45
Postat de forumeer pe 02 Iulie 2022, 21:16

Nu-i pasa nimanui de clona FC FaciCeSpuneBecali 2003, nici macar moldovenilor, de-aia sunt 300 de insi in tribune.

Ai dreptate în principiu, numai că trebuie să te contrazic cu o chestie: FC FCSB nu este clona Stelei București pentru că nu au același nume, stemă și nici nu joacă pe același stadion. FC FCSB e o simplă echipă din Ilfov. Dinamo, Craiova și Rapid au clone pentru că există echipe care se numesc la fel. Steaua București nu are clonă.

poison
poison  •  02 Iulie 2022, 21:40
Postat de brandonkyle pe 02 Iulie 2022, 21:23

atata timp cat ii pasa de Steaua din liga 1 tuturor(cele mai multe commenturi are acest articol in seara asta),chiar nu conteaza ce fac ceilalti. hai Steaua. uniti spre titlu 27.

Nu există Steaua București în Liga 1. Nu vă mai dați Steaua băi impostorilor fecesebisti. Nici măcar clona Stelei București nu sunteți pentru că nu vă numiți Steaua, nu aveți embleme similare și nu jucați în Ghencea ca ei. Sunteți o simplă echipă din Ilfov. Atât!

observator_federal
observator_federal  •  02 Iulie 2022, 21:37

Echipă zlabă Zimbrul, pe ăștia îi bate lejer până și Oțelul Galați... FC FCSB chiar nu găsește niște adversari de Liga a doua măcar (sau o fibdevenit și asta "Superliga a doua")?? Jucați băi cu Filiașul, umpleți stadionul din Filiași dacă vă dați valoroși, atunci să vă vedem...

muie_jiji
muie_jiji  •  02 Iulie 2022, 21:27

forumer fratelo

brandonkyle
brandonkyle  •  02 Iulie 2022, 21:24
Postat de observator_federal pe 02 Iulie 2022, 21:15

Băi, suntem în NATO acum, anacronicule! Solicită o audiență la ministrul Apărării Naționale (nu îmi reamintesc acum numele lui), poate îți alungă angoasele comuniste... Ții cu FC FCSB (nici măcar București, echipa familiei George Becali), sau ții cu Steaua București deținătoarea Cupei Campionilor Europeni 1986?

pai chiar aia este bah,ca suntem in nato bah comunistule. de ce nu renunti sa tii cu clona csu? o *** inventata de vechii comunisti.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

brandonkyle
brandonkyle  •  02 Iulie 2022, 21:23
Postat de forumeer pe 02 Iulie 2022, 21:16

Nu-i pasa nimanui de clona FC FaciCeSpuneBecali 2003, nici macar moldovenilor, de-aia sunt 300 de insi in tribune.

atata timp cat ii pasa de Steaua din liga 1 tuturor(cele mai multe commenturi are acest articol in seara asta),chiar nu conteaza ce fac ceilalti. hai Steaua. uniti spre titlu 27.

muie_jiji
muie_jiji  •  02 Iulie 2022, 21:22

cioby

Adrian1984
Adrian1984  •  02 Iulie 2022, 21:22

Mai are sustinatori echipa asta de farisei?

vasileroaita
vasileroaita  •  02 Iulie 2022, 21:19
Postat de brandonkyle pe 02 Iulie 2022, 20:34

de aia rozii de la kfr joaca doar cu echipe de duzina in amicale,nu? desfiintare placuta. la ce datorii aveti iarasi o sa va injure jucatorii ca le dati tzeapa cu falimentul.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

forumeer
forumeer  •  02 Iulie 2022, 21:16

Nu-i pasa nimanui de clona FC FaciCeSpuneBecali 2003, nici macar moldovenilor, de-aia sunt 300 de insi in tribune.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7