Alte știri din fotbal
Debut de coșmar pentru Aioani! Portarul Rapidului, gafă uriașă după 13 secunde în Slovacia - România
0
Slovacia - România » Abia intrat pe teren, Aioani gafează și gazdele se desprind
55
Gică Popescu îl scutură pe titularul naționalei României: „Am senzația că ne face un favor că vine”
3
„Tricolorii”, mesaj special pentru Mircea Lucescu înaintea meciului cu Slovacia
1
Știri din fotbal internațional
Barajele pentru Campionatul Mondial » NEBUNIE în Suedia - Polonia! Reușite pe toate stadioanele
0
Deschidere de scor în Kosovo - Turcia, duelul decisiv pentru calificarea la Cupa Mondială
0
Imagini dramatice! Selecționerul Turciei U21 a leșinat imediat după decizia arbitrului, meci abandonat
1
A revenit în antrenorat la 78 de ani și a comentat situația lui Lucescu: „Să fiu sigur că nu mi se va întâmpla și mie”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
4
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
AUR cere câte 300 de lei de la membrii care vor sa candideze pentru o ...
Libertatea
Răsturnare de situație în cazul Charlie Kirk: glonțul fatal nu se ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Inspectorii ANAF au confiscat 68,93 de milioane de la o casă de schimb ...
Libertatea
Scuze nu era ptr tine :)
Alo pretenas, trezește nu mai visa atât că s-ar putea sa plângi când te trezești la realizarea. De ce? Ai uitat ca anul ăsta de 10 ori de cât ați jucat cu noi ați bătut o singura data și atunci cu ajutorul arbitrilor ( că dacă dădea penalti la Patrick Petre când ați fost voi gazdă în tur de play off nu mai bateți voi nici acolo. Singura dezavantajată aaa... Dinamo a fost cea mai dezavantajată din sezonul ăsta. Dacă eram arbitrați corect eram campioni de mult. Voi niște frustrați și care vă *** ți când rezultate nu sunt în favoarea voastră uneori chiar și cu ajutorul "eu sunt 12" ;)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Petrica(vise erotice), dă bă pă gsp!
Steaua campioana! E singura care si-a dominat adversarii in fiecare meci, e singura care a fost masacrata de arbitrii in sezonul de primavara, cu echipa fostei securitati comuniste, de exemplu, a fost furata in 3 partide de catre unul si acelasi arbitru, Hotegan. Asadar, STEAUA CAMPIOANA!
Dinamo.. Campioana..!... Singura care merita dupa nedreptatea cu și despre rezultatele arbitrilor din prima parte a sezonului... Dumnezeu, nu doarme..!!!.. Forța Dinamo..!
Viitorul campioana! *** Fc Fcsb 2003!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fooortza Dinamooooooooooooooooooooooooo!
fcsb campioana blaturilor! fortza Dinamo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.