Alte știri din fotbal
Ionuț Radu, OUT de la lot! Staff-ul naționalei a convocat deja un alt portar!
18
Chemat de urgență din vacanță să-l înlocuiască pe Ionuț Radu! Lucescu a anunțat convocarea
21
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
2
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Gazzetta dello Sport îl atacă dur pe Chivu: „A pierdut Interul”
0
Obiectiv ratat! Laurențiu Reghecampf, eliminat din Liga Campionilor. Nu se va putea răzbuna pe fosta echipă
0
Ce scrie presa din Italia, după ce Interul lui Chivu s-a împiedicat cu Fiorentina: „Nu mai știe să câștige”
0
FAIL Inter, după ce a condus tot meciul! Echipa lui Chivu pierde teren în lupta la titlu
1
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Cum își rotunjesc veniturile încasate de la buget șefii din Ministerul ...
Libertatea
De unde ati scos-o cu amicalul cu Steaua Rosie ? Nu scrie nimic pe niciun site oficial de asa ceva..
banii sunt castigati fara a investi nimic plata am primit-o relativ repede, in 2-3 ore. Este un joc de genul ``lume virtuala`` care imita un sistem economic , politic , militar si social real, asa cum spune si descrierea. Primii pasi sunt in a ataca alti jucatori pentru a obtine sclavi, care aduc venituri si in a iti mari puterea ( cumparand mancare, haine,inchiriind case, muncind etc ) Cu cat numarul de sclavi si puterea sunt mai mari incep sa vina castigurile. Dupa ce capitalizezi ceva ve
Extraordinar cum ai ghicit asta Zoro ? Oricum experienta va fi de neuitat...!
Asta e un jucator adus de Reghe iar Walter Lopez e unul adus de Piturca la recomandarea lui Fl Marin. Trageti voi concluziile.
e fotbalist are plasament foarte bun de forta ce sa mai zic poate un pic deficitar la tehnica dar compenseaza prin faptul ca joaca simplu un real castig ptr noi daca ramanea si iliev aveam cea mai buna aparare poate.din pacate nu stiu ce se intimpla cu dananae inca nu si-a revenit a fost slab rau cu mlada ieri
Zoro, ia sa vedem daca poti sa ne scapi de saracie
N-am reusit sa vad nicio evolutie de a sa pana acum. Insa, dand credit articolelor pe care le-am citit s-ar parea ca Zoro este o achizitie foarte buna si ar putea deveni un lider. Experienta sa i-ar da acest drept si in plus, in jurul sau ar putea sa se inchege cu adevarat o echipa formata din mult mai tinerii si mai neexperimentatii sai colegi. Succes! Forta Craiova!
BINE AI VENIT LA CEA MAI BUNA ECHIPA DIN ROMANIA SI CEA MAI IUBITA !
WELCOME!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.