Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Transfer-surpriză REZOLVAT de Rapid! Întâmpinat de Bolgado la București, urmează să semneze contractul
3
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 0-2 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Nene, vezi-ti de echipa ta care pierde ACASA cu Sportul !! :))))))))))))))))))
Nene, intelegeti si voi ca batranul Lucescu, dupa ce l-a lovit tramvaiul, nu mai poate duce doua echipe in spate. Juniorul a fost mereu o nulitate, iar nea Mircea, cu sfaturi, cu indicatii, diagrame si scheme de joc, l-a tot pompat. Omul asta e mediocru in toate cele - sauf nodul cravatei. In loc sa ramana un Sumudica ori Rada, RAPIDISTI, vine acest impostor netalentat, la umbra lui tac'su. Dar ticalosia incepe mai de sus, de la "marele rapidist" Copos, ce foloseste clubul pentru toate murdariile lui uteciste.
a vrut sa spuna ca SMS-urile nu au functionat !
MULTUMIM CONCORDIA!!!!! TOTI ROMANII SUNT FERICITI...:)))
Ce i-a transmis domnul Copos? Slugi nesimtite JsPiste becalizate! Articol scris de nesimtiti! Cancerul fotbalului, ziar de scandal!
De fapt a fost de vina un bec de la vestiare, nu la-ti vazut voi, va asigur eu. Ce ha.ndic.apat este Zotta asta, da vina pe mushte mai are putin, dar MAREA ECHIPA CHIAJNA pe ce teren o fi jucat?
si uite asa am gasit vinovatul? Gazonul , mai dar multa minte iti trebuie sa ai sa poti spune o aberatie ca asta. Ce nu are nimeni curajul de ai spune lui Copos ca ei sint vinovati si pe buna dreptate aici il includ si pe ZOTTAca si asa nu e bun de nimic la clubul asta nici la poarta nu ar fi bun ,dar asta e alta poveste cu COPOS care sa inconjuara doar de astfel de oameni si apoi cauta vinovatii departe. ce sa ne mai ascundem eu spun adevarul: ECHIPA ASA CUM E EA ACUM NU JOACA. PUNCT! lipseste concentrarea, efortul facut in echipa, dorinta si ambitia. si sa nu uit felul de a gindi meciurile, cum ne-a spun mai nou geniul Razvan : SE POATE CISTIGA URIT SI LA FINAL! Ce mai asteptam noi?
pe asta l-am omis. pe viitor promit sa nu o mai fac :D
Ai dreptate sa stii, dar se vede ca se ia boala de la becali. Unui Sotelo ai trebuie 2-3 meciuri si nu 15-20 minute pe meci. Este un bun inceput pt. el, dar trebuie sa se infiga tare la echipa si in mocirla asta.
Mai Zottel , cumva Chiaja a jucat pe masa de biliard?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.