Alte știri din fotbal
Oțelul Galați și-a ales noul antrenor! Diseară vine pentru semnarea contractului
0
Șase arme pentru România cu Turcia + Revenire crucială pentru Mircea Lucescu
0
Cum arată stadionul pe care Borcea i-a stins țigara pe frunte lui MM Stoica » De la Dinamo, Hamburg și Olanda la Real Cosâmbești și Bărăganul Ciulnița
0
Mirel Rădoi, despre problemele medicale ale lui Daniel Bîrligea: „A primit două lovituri în același loc”
0
Știri din fotbal internațional
Un oraș din Spania renunță la candidatura pentru Cupa Mondială din 2030
0
Crimă oribilă! Un internațional de tineret din Rusia a ucis o femeie la ordin » Masacrul a fost produs în fața unui minor
0
Legenda Interului pune degetul pe rană: „Asta-i lipsește lui Cristi Chivu!”
1
Pe gustul lui Chivu! Milan și bătută, și cu un scandal cât casa în vestiar
1
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Cât va mai dura războiul din Iran. Consilierul lui Trump dă din casă. ...
Libertatea
Cât mai are România de recuperat din împrumuturile acordate de Nicolae ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Dezmățul primarilor pe bani publici continuă. Edilii vor toca 18 miliarde ...
Libertatea
Mai Ovidiu,mult succes sa aveti.Dar,atata timp cat e raga intre cei care vor sa conduca,nu se realizeaza nimic.
Hai mai oameni buni cu Universitatea ca m-am saturat de sate in prima liga.
Eu n am incredere in mitichelu...dar voi iubi mereu Universitatea Craiova ...
Deh,ca la noi,ca la olteni!In felul acesta,Craiova nu ajunge nicaieri.Si e pacat.Chit ca nu tin cu ei,insa mi-ar place sa-i vad alaturi de Pandurii in prima liga.Ce meciuri am avea!
pentru ca mitichelu nu vinde brandu' ... a declarat in nenumarate randuri ca stiintza ramane in dinastia booveana pe veci
Bunicica poanta... Oricum, e un inceput care trebuie salutat. Exerseaza in continuare!! Umorul e mai sanatos decat injuraturile.
cred ca e prima postare logica a lui alpin. deci...care i-ati spart contul?
Acei "altii", care au bani, de ce nu cumpara de la Mititelu brandul Universitatea Craiova?!? Oare tocmai pentru ca NU AU BANI?! Si vor doar sa ajunga la masa bogata si sa-si umple conturile cu banii cetatenilor Craiovei?!? De ce nu au aparut acei "altii" pana acum, sa inscrie o echipa in competitie?
Olguţa Vasilescu l-a atacat pe Adrian Mititelu: "Dacă are bani, Mititelu trebuie să reînvie Universitatea, dacă nu, să lase pe alţii, sînt destui care pot finanţa echipa!" __ doamna Olga imi este simpatica doar ca femeie. dar, dupa asemenea declaratie publica, jos palaria !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.