Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi știe cum putem emite pretenții la Istanbul: „Mă refer la toți” » Cum este Darius Olaru după neconvocare
0
Ce s-a întâmplat astăzi la Poli Iași - Ceahlăul » Răzvan Burleanu a fost luat în vizor
1
Metaloglobus - Petrolul, duel în play-out-ul din Superliga » Ocazii mari
0
Unul dintre cei mai apreciați mijlocași ai Superligii după 7 victorii la rând: „Nu este un vis, ci un obiectiv” » Ironii pentru CFR Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Continuă circul: cer trofeul după 50 de ani! » Maroc a fost în rolul Senegalului la Cupa Africii de Nord din 1976
0
În ziua în care trebuia să joace Finalissima, Argentina a programat un amical exotic
0
Dan Șucu a preluat o „gaură neagră”: „Spre 180 de milioane de euro”
0
Dublă pentru Danny Welbeck în Brighton - Liverpool, duel în runda 31 din Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Eșec răsunător pentru Rusia în startul ofensivei de primăvară: 900 de ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Povestea navei Carpathia, prima care a ajuns lângă Titanicul scufundat și a ...
Libertatea
Lefteras,tu plânge ca ești Lefter,Gigi are destul ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oameni buni, cred ca in tara asta totul este pe dos. Au inebunit cu totii. Cum este posibil ca un bun construit din bani publici sa ajung sub administratia armatei? Cine este proprietarul de facto al acestui stadion? In contextul politic actual cand razboiul este la o distanta de cateva sute de metri de Romania, alt razboi in orientul apropiat si armata administreaza stadioane? Unde s-a mai pomenit asa ceva? Proprietarule de stadion organizeaza licitatie pentru inchiriere si administrare a stadionului si cine castiga licitatia sa raspunda punctual la cerintele din caietul de sarcini. Asa trebuie facut si cu stadionul Arcul de Triumf sau Giulesti. Cum sa OFERITI bunuri unor ministere si acestea sa devina "proprietari"? ESTE O RUSINE NATIONALA!!!!
Cusurul tau lefterică este că ești tare prost, prostane!
Saptamana viitoare, pentru doar 50000, ne adunam niste baieti sa jucam o miuta pe Kazarma 3618
Amice, Talpan s-ar putea sa " inventeze" clauze după decizia definitiva a instantei privind palmaresul. Sa speram ca pe 16 oct. se încheie circul și Gigi Valiza, care vinde tot, aflat pe drojdie, va reuși sa strângă cele 37 mil euro pt plata prejudiciului privind furtul de identitate.
Mi se pare si mai aberant ca cei care solicita inchirierea bazelor sportive trebuie sa se adreseze unei persoane (Comandantului) si nu clubului CSA Steaua. Cat de nereformati pot sa fie astia din armata este ceva de speriat. Aceleasi cutume vechi, in care fara acordul sefului de trib nu se intampla nimic. Nu comentez preturile, nu ma pricep, nu cunosc piata.
Amice, asta e cusurul tău...vorbești ca un fcsbist.
Ăștia au luat-o razna rău de tot! Păi dacă se reorganizează csa ca să promoveze va trebui să plătească toate astea. Pe scurt: 1. Nu vor să închirieze. Au gonit și frf-ul cu aceste condiții. 2. Nu vor să promoveze. 3. Singurul care mai poate închiria din când în când e becali. Vaca rămâne în "conservare" și va paște din bugetul statului pentru bunăstarea celor ce o mulg, administratorii csa. Voi, cei din peluza sud, ați tras necâștigător. Așa pățesc cei cărora le întunecă mintea ura.
joci tu prostalaule :))))
Fcsb joaca in Ghencea cand nu are meci Steaua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.