Articol de GSP - Publicat luni, 27 octombrie 2008 00:00
Deşi s-au înţepat înainte de Jiul - UTA, Ionuţ Chirilă şi Alin Simota au îngropat securea la final. "Îmi pare rău pentru Alin Simota, mai ales că i-am stricat ziua de naştere", a spus managerul de la UTA. Chirilă a lucrat la Petroşani în urmă cu 3 ani, avînd o relaţie tensionată pe atunci cu patronul Jiului. "UTA are cea mai bună echipă din serie", a recunoscut Simota. (Radu Romanescu - Arad)
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani