Deci sanse mari sa ploua cu urina si flegme in liga 1,din campionatul viitor!

Postat de brancusi pe 15 Aprilie 2021, 19:19

Blat jenant,mai e de rezolvat Mioveniul si e foarte bine asa,sa intre Giulestina si brutarul in prima liga,unde vor avea de schimbat din temelii echipele fiindca sunt sub orice critica de slabe!

Bun... Acum musca-ti labele! Ti-as da si eu ceva de muscat, dar mi-e ca esti prea lacom si ma lasi fara ea...

morzadobflicster  •  15 Aprilie 2021, 19:44

Sunt stelist din 1983, dar de cand Steaua e pastorita din Pipera, si mai ales de cand a aparut dilema Steaua - FCSB, mi-a murit pasiunea. Cred ca ma fac rapidist, acum la batrinete. Sunt destul de batrin sa-mi aduc aminte de Goanta, Caciureac, Tira, Barba, Rada sau Ciolponea, am fost mereu fericit sa vad Steaua batind pe alde Constantinovici, Iencsi, Maldarasanu, samd, si cred ca de dragul acelor amintiri si al lui Mitza Iosif, vecinul meu de strada din Militari, am sa ma convertesc la Rapidism...

176901212832165
Dan Petnaise  •  15 Aprilie 2021, 19:35

Știam că Alexa-Prodan este o nulitate de antrenor. Dar nu știam că este un vânzator de meci. La 1-0 sărea în sus de nervi că o centrare a rapidiștilor ieșea în aut de poartă. La 1-0 scoți un fundaș central care nu a greșit(dimpotrivă) și îl ții pe malacul atacant sârb care de-abia se mișca. La 1-0 îl scoți pe marcatorul golului și ești nervos pe el. Etc. Rușine Alexa !!!!!!!

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  15 Aprilie 2021, 19:34
Postat de valsword pe 15 Aprilie 2021, 19:06

Pariaza pe Rapid si poti sa incepi sa pariezi si pe Dinamoul tau :)

Nu pariez. Pierdere de timp si bani.

dinamo_forever_77  •  15 Aprilie 2021, 19:33
Postat de Ionel Adrian Ghiață pe 15 Aprilie 2021, 19:19

Această echipă Rapid , a câștigat numai pentru că frații lor de cruce de la echipa Poli Timișoara sau dat la o parte în ultimele minute din acel meci.

visiniujohn  •  15 Aprilie 2021, 19:07

La anul ne reintalnim cu dinamo . Poate daca vor promova peste 1 an si cu steaua.Imi e dor de meciurile astea