Comentarii (74)
badeadorian
badeadorian  •  17 Mai 2021, 21:18
Postat de vidoq pe 17 Mai 2021, 20:46

Dacă ar intra si Poli!

Asta da surpriza placuta !!!

badeadorian
badeadorian  •  17 Mai 2021, 21:13
Postat de venom999 pe 17 Mai 2021, 21:10

Mai terminati-va cu atacurile astea pe paginile altor echipe ca ne-am saturat. ***. Asa ca luati-va de mana si nu mai comentati aiurea la alte echipe.

Asteptam Petrolul Ploiesti anul viitor in liga 1 !!! ... Respect Petrolul Ploiesti !!! ...

venom999
venom999  •  17 Mai 2021, 21:10
Postat de steaua_adevarata pe 17 Mai 2021, 21:00

gigistii fcsbisti nu privesc cu ochi buni aceasta promovare.

Mai terminati-va cu atacurile astea pe paginile altor echipe ca ne-am saturat. ***. Asa ca luati-va de mana si nu mai comentati aiurea la alte echipe.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fairplayromania
fairplayromania  •  17 Mai 2021, 21:08
Postat de steaua_adevarata pe 17 Mai 2021, 21:00

gigistii fcsbisti nu privesc cu ochi buni aceasta promovare.

Normal! Lumea o sa vorbească despre fotbal..... nu despre ura, jigniri, hoţii si cumetrii.... Felicitări Rapid !!! Hai Rapiduleţu' :):)

venom999
venom999  •  17 Mai 2021, 21:07

Bravo, Rapid!

steaua_adevarata
steaua_adevarata  •  17 Mai 2021, 21:00

gigistii fcsbisti nu privesc cu ochi buni aceasta promovare.

paul801
paul801  •  17 Mai 2021, 20:58

Felicitari, Rapidului!... la anul pe vrea asta sper sa avem in Liga 1 si pe Steaua, Petrolul, Farul...hai ca usor, usor se intorc evhipele cu fani

bando.
bando.  •  17 Mai 2021, 20:54

Felicitări Rapid pentru promovare!

2069841523033876
Cezara Ştefania  •  17 Mai 2021, 20:53
Postat de valyomanyd pe 17 Mai 2021, 20:34

"Dan Alexa le-a facut cadou promovarea" El a centrat, el a dat cu capul ? :))) Acum pe bune, chiar nu inteleg, oare de ce Poli nu a facut blat cu Mioveni ca sa nu le mai faca Alexa cadou giulestenilor ? :))))

ai niste intrebari de neomarxist,uite de aia,alexa e rapidist si a luptat sa promoveze rapidul,*** din berceni....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

scandautor
scandautor  •  17 Mai 2021, 20:52

Mmvai, dar ce păcat... mare, mare păcat că nu promovează Mioveniul - chiar era enormă nevoie în Liga 1 de încă o echipă de trișori care câștigă meciuri cu Direcția de Sănătate Publică, neprezentându-se la reprogramarea unui meci amânat din cauze de Covid-19...

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8