Alte știri din fotbal
Cătălin Munteanu a ales cu ochii închiși fotbalistul pe care l-ar transfera la Dinamo
0
S-a răzgândit și vrea să se transfere la FCSB: „O să-l sun pe domnul Becali să-l întreb”
0
Cele trei echipe din Vestul Europei care l-au vrut pe Daniel Bîrligea în această iarnă » De ce a picat transferul
3
Cum se ratează zeci de copii și juniori » Omul cu 3 titluri în România dezvăluie ce a văzut: „Se sabotau fără să știe! Chiar în fața stadionului”
0
Știri din fotbal internațional
Anunț șocant al italienilor: ce a pățit fanul care a oprit meciul cu Cremonese! » E pericol la derby pentru Chivu
0
Louis Munteanu a debutat pentru noua echipă!
0
Radu Drăgușin, final de „telenovelă” » Transferul rezolvat de Fiorentina în ultima zi de mercato
0
Nicolae Stanciu a a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!” » Ce număr va purta
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
„Mama a tras în 1990 un loz în plic și a câștigat o excursie la Campionatul ...
GSP SPECIAL
Șofer aruncat cu tot cu centura de siguranță 40 de metri din mașină, găsit ...
Libertatea
'Metre, poate ne edifici si pe noi de caracterul lui Liiceanu (vezi ca se scrie cu doi i)... Au ajuns toti parlitii sa-si dea cu presupusul despre putinii oameni de valoare care ne-au mai ramas.
vina este a tuturor care au semnat, atât timp cât nu vom lua asta în considerare vom avea de a face cu dictatura unuia, fie președinte, primar sau directoraș. Cît despre limbajul vulgar, el a fost o specialitate a tuturor acestor oameni, într-un sport ”bărbătesc”. Nu confundați fotbalul cu biserica! Cât despre ce a făcut M Sandu, le plătește din greu acum. Retragerea din conducerea FRF este o aprobare tacită că a greșit, dar toți greșesc la un moment dat. A se citi cartea lui Mitică Dragomir care arată o mică parte din activitatea la ”nivel înalt” din fotbalul românesc.
In schimb Iancu poate spune orice? Ideea e ca toți sunt la fel ... pate ai văzut și liceanu ce caracter are... nu ii iau apărarea niciunuia dar ... fotbalul românesc nu diferă mult de conducătorii lui ...de la toate structurile lui
Nu-ti mai bate capul cu dezechilibratul, ala e un troll platit de menestresa marse diu tramvai si de inculpatul rotarel sa posteze mesaje pline de venin. Un caz patologic de slugarnicie si servilism.
Bai saracule, declaratiile alea socante erau facute de sandu cand se lauda el cum i-a tras-o lui iancu. Aici este vorba de modul in care a fost dezafiliata Universitatea Craiova, nu de averea lui Mititelu. Chiar nu te duce capul sa pricepi?
Vocabularul folosit in sedinta comitetului executiv demonstreza lipsa de caracter, de bun simt si moralitatea indoielnica a celor care conduceau fotbalul romanesc ca di cand ar fi fost o afacere de familie. Te-ai prins acum?
Poți detalia cu privire la negoita? As vrea să-ți dau un like dar ce motiv am?
Auzi declarații şocante.Ce tot băgați săracul ăsta în seamă?Spitalul de la Leamna te aşteaptă cu un cockteil de medicamente cheliosule
Și ce treaba are mai jurnaliști *** dezafilierea cu vocabularul folosit?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poti sa ne citezi niste exemple de elogii aduse lui Mititelu in articolele la care faci referire????
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.