Alte știri din fotbal
Cosmin Contra, dezamăgit după ce a fost înjurat de suporterii lui Dinamo pe Arena Națională: „Toată lumea uită”
1
„Premiul Gazetei a fost Oscarul meu” » Nicolae Dică are patru propuneri pentru Fotbalistul Anului: 3 din Superliga, unul din străinătate
0
Apare o nouă dilemă la FCSB! Două variante pe lista de plecări
1
Dinamo și mecanismul fără vârf » Ce spune 4-0 cu Metaloglobus despre proiectul lui Kopic
0
Știri din fotbal internațional
Jackpotul vizat de Chivu pentru primul trofeu stagional » Saudiții oferă 22,5 milioane de euro participantelor
0
Preț halucinant pentru o întâlnire cu Messi » Cât costă o asemenea experiență
0
Cristi Chivu, „înțepat” de un fost coleg de la națională în direct: „Nu răspunde la telefon sau la mesaje, așa e el”
3
Interes uriaș pentru Cupa Mondială 2026 » Cinci milioane de cereri de bilete într-o singură zi!
0
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Mesajul unui tânăr pentru magistrați, după ancheta Recorder. Mii de oameni ...
Libertatea
Țările din Vest unde românii ezită să se întoarcă: „Cei mai mulți sunt ...
Adevărul
DOUĂ ZILE până la Superlativele GSP, Ancheta #1 din România » Victor ...
GSP SPECIAL
Angajații spionau cum se dezbrăcau studentele de la cea mai mare ...
Libertatea
NU Adi!! TU...esti o javra de om.
Razvan Lucescu este o javra de om.
Furnica stegar le pune bete in roate, na-re nici o sansa .STEAGU in "A"
razvane...chiar trebuie de fiecare data sa ne arati ca nu ai caracter? adica daca 5 infractori sar sa omoare o batranica....alti 10 colegi de-ai lor trebuie sa sara si ei sa ii ajute? ai o gandire de satra nu de echipa de fotbal in Europa anului 2008.
'jucatorul brasovean'? si aia din sacele is tot brasoveni
In Liga a II-a nu se aplica regulamentele? Violenta nu se pedepseste exemplar. ASTEPT un rezultat la "masa verde" si o suspendare a terenului si a huliganilor implicati in bataie. Jucatorii astia prin comportamentul lor n-au incitat la violente?!
asa razvane, instiga-i la violenta. bun exemplu dai si tu si patronul......... o sa ajungeti la comisie; alti bani pt mitica intra pe moca in vistierie .....
este incredibil raspunsul lui razvan lucescu, "antrenorul" echipei. apropo de comisii si "comitzii", o asemenea declaratie mi se pare de amendat.
marsh ma!
h_t_t_p://orasul-luci*myminicity*com/ e super tare, iti construiesti propriul oras merita incercat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.