Comentarii (65)
VardyParty
VardyParty  •  11 Martie 2023, 18:30
Postat de username_2 pe 11 Martie 2023, 16:06

între timp a întinerit, de la 58 la 43, a doua minune a secolului, după vindecarea de covid a lu ăia care băgau cinci doze...altfel, sper să citească articolul ăsta și corifeii Naum sau sammuilă, să știe și ei că nu trabă să ne rușinăm de corpurile noastre...și mai ales, dar mai ales, nu avem voie să ne rîdem de corpurile altora, aviz Naum și sammuilă vs Budescu...Budescule, fii mîndru de corpul tău, nu te rușina

Sinpoate citi si MM, ca nici fața lui nu spune prea multe.

Hcm27
Hcm27  •  11 Martie 2023, 18:24
Postat de Acidutzu_67 pe 11 Martie 2023, 16:56

Cand ajungi sa te dezbraci (mai ales dupa 45 ani) ca sa faci rost de bani, inseamna ca ai ajuns jos de tot...la fundul sacului. Cred ca lui Negoita ii este mila de ea in ce hal ( material) a ajuns..

Pai dacă nu știe și n-o mai avea ce sa îmbrace?E mai ușor să te dezbraci!Știi cum e zicala:"jos textila!"

hristo33
hristo33  •  11 Martie 2023, 18:14
Postat de dobrin pe 11 Martie 2023, 17:00

Are nevoie de sponsori fosta nevasta, ca si fosta echipa :))))

are, spree deosebire de pitesti avem antrenor, voi...unu gonit de ieftimie,

romeverest
romeverest  •  11 Martie 2023, 17:52

Are ceva din tzarancutzele alea de la Capalna de pe vechea eticheta a vinului de la Jidvei !!

utilizator șters
utilizator șters  •  11 Martie 2023, 17:14
Postat de securinamo89 pe 11 Martie 2023, 15:23

Sa mai zică gigistii ca nu avem femei frumoase.

Mda, ale tuturor :)

mr90
mr90  •  11 Martie 2023, 17:07

A luat-o lumea razna

dobrin
dobrin  •  11 Martie 2023, 17:00
Postat de mihneailie030 pe 11 Martie 2023, 15:12

Bine, cu dotarea de materie cenușie sta mai rău... In rest e ok. Ce femeie de calitate face chestia asta? ,, Închide porțile,, și are o mare frustrare pe treaba asta...

Are nevoie de sponsori fosta nevasta, ca si fosta echipa :))))

Acidutzu_67
Acidutzu_67  •  11 Martie 2023, 16:56

Cand ajungi sa te dezbraci (mai ales dupa 45 ani) ca sa faci rost de bani, inseamna ca ai ajuns jos de tot...la fundul sacului. Cred ca lui Negoita ii este mila de ea in ce hal ( material) a ajuns..

Acidutzu_67
Acidutzu_67  •  11 Martie 2023, 16:55

Cand ajungi sa te dezbraci (mai ales dupa 45 ani) ca sa faci rost de bani, inseamna ca ai ajuns jos de tot...la fundul sacului. Cred ca lui Negoita ii este mila de ea in ce hal ( material) a ajuns..

utilizator șters
utilizator șters  •  11 Martie 2023, 16:48
Postat de utilizator șters pe 11 Martie 2023, 15:08

***

Inca o mostra de "libertate de exprimare" marca GSP. Multumesc pentru cenzura unei opinii exprimate civilizat. Intr-o zi, cineva o sa va dea foc si noi, oamenii normali carora le-ati interzis dreptul la opinie, nu vom varsa o lacrima.

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Comentează