Alte știri din fotbal
9 zile negre! Umilită și de CFR Cluj, FCSB și-a nenorocit obiectivele în primele 3 meciuri oficiale din 2026!
60
Nu s-a mai cenzurat! Cum a fost surprins Daniel Pancu, imediat după golul 4 din FCSB - CFR
0
Imaginea deznădejdii! Ce făcea Mihai Stoica la 3-1 pentru CFR Cluj
6
Cum a întors-o CFR Cluj pe FCSB: „scărița” care a amuțit Arena Națională
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
Tu esti zevzec nu intelegi ca multe din echipele alea nu mai exista?Steaua nu mai e ,e o clona FCSB,Poli Iasi s-a dus,acuma e o clona CSMS Iasi,Timisoara a murit si ea ,e continata de proiectul asta frumos de la ASU,nu de *** din recas,U Craiova nu mai e din cauza celui ce era sa ajunga presedintele tarii,dar sper ca Mititelu sa nu renunte si sa incerce in continuare sa duca numele asta mai departe,desi dusmanesc Dinamo,STIINTA e un lucru sfant si trebuie sa mearga mai departe,Argesul nu mai e ,Progresul se zbate in liga 4 din pacate,Jiul e tot in liga 4,Bihorul e in lupta la retrogradare din B2,CSM Resita a murit si ea ,acuma la Resita e o clona din Maciuca!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
am uitat si de petrolul, jiul, bihor oradea, ma scuzati !!!
Dar am aflat acum 2 saptamani ca la voi la constanta primaria se va implica in clubul FARUL CONSTANTA si va aloca un buget de 3 milioane plus Petre Grigoras antrenor, sper sa se adevereasca si sa reveniti in prima liga !!!
toate aceste echipe vb ta se zbat in mediocritate sau au disparut din pacate !!!
Cand oare vom mai avea o liga asa: Steaua,Dinamo,Rapid,Brasov,Otelul,FC National,Poli Iasi,U.Cluj,FC Arges,Poli Timisoara,U.Craiova,CSM Resita,toate aceste echipe
Subsemnatul,originar din orasul Constanta,in vîrsta de 32 de ani,delcar urmatoarele: Noii simpatizantii,culorile,clubul,stadionul,orasul, nu avem nicio vina.Copii cu talent(situatie materiala precara)sunt trimisi sa isi faca junioratul prin divizia judeteana,talente gen Zicu,Camboianu,Papazicu samd au loc la echipa,dar se pare ca atunci cînd umfli ceva cu pompa,acel lucru se si desumfla,copii de perspectiva au fost lasati pe dinafara,vina este a domnilor profesori care ”antreneaza” copii(mai pe o sacosa de cumparaturi,mai invita tata-l copilului la o bericica,la un pescuit).Dar sa nu uitam de Jean Garabet acest personaj care a distrus clubul,ca drept urmare se cunosc consecintele,sunt mirat ca nu este la paidamos la fel ca prietenii lui:Gh.Stefan(Ceahlaul),Jean Padureanu(Bistrita),iar blaturile de care imi aduc aminte in perioada 1994-1998 cu Rapid,Brasov,Otelul,FC National,Poli Iasi,U.Cluj,FC Arges,Poli Timisoara,U.Craiova,CSM Resita,toate aceste echipe se zbat in mediocritate,unele au disparut altele mai au putin si atunci de care traditie vorbim domnilor?Este mare pacat ca orasul Constanta nu are echipa de prima liga ,dar acesta este realitatea,Farul ,echipa ,clubul ,orasul platesc pentru nemernicii de patroni care au tinut fraiele din 1990 si pana mai ieri alaltaieri.Din punct de vedere sportiv Farul isi merita soarta pentru ca si-a batut joc de copii constantei,in alta ordine de idee ,vinovatii ar trebui sa plateasca si ca pe viitor sa avem echipe competitive nu un Viito
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.