Alte știri din fotbal
Schimbări la FCSB după accidentarea lui Tănase și dezastrul de la Zagreb » Cum va arăta cu CFR Cluj
0
Tudor Băluță a criticat arbitrajul după meciul cu FC Botoșani: „Jocul ar trebui lăsat mai liber. Este sport de contact”
0
Monday > Friday :) » Etim, interviu aparte: „Îmi place? Nu. Am de ales? Nu”
0
Omul meciului din Craiova - Botoșani, mesaj pentru Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid, noul lider din La Liga » Mbappe e de neoprit: a adus victoria uriașă cu Villarreal
1
PSV a evitat un eșec rușinos în prelungiri, după un meci cu desfășurare incredibilă: Dennis Man, schimbat la pauză!
1
Bournemouth - Liverpool 3-2 » Final electrizant pe Vitality Stadium: au înscris golul victoriei în 90+5'!
0
Haos! Suporterii au invadat terenul în timpul meciului și au adunat toate mingile!
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Groenlanda, într-un schimb complex între SUA, Danemarca și Germania. De ce ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Detaliile negocierilor de la Abu Dhabi dintre Rusia și Ucraina. Moscova ...
Libertatea
SUCEAVA, are obiectiv clar; RETROGRADAREA IN LIGA a 3 . Sustinuta frenetic de primar si celelalte personalitati ale judetului . SUCCES !
pd-l un partid foarte hot,,au furat tara si mai fura ce a mai ramas ,,santem de dat in apa,,vind si jucatori numai sa faca bani ,,40.000 euro de ochi lumi stiu ei sasi traga faina rusine nu avem nimica bun
Auzi baiete,cati caini si rromi sunt in Bucur...,nu cred ca poti gasi in toata tara.Ai noroc ca e capitala,ca dealtfel se vorbea doar de faptul ca a fost infiintat de un ti..gan cioban.Noi ne mandrim cu Stefan cel Mare,M. Eminescu,Ion Creanga(daca stii cine sunt),cei mai importanti oameni din istoria romanilor,tu in schimb stii de Bucur,care ti-a infiintat acel oras murdar.
suma neoficiala de transfer fiind de 40 000 de euro. va bateti joc de orasul asta cei din conducerea clubului si din primarie!! rusine! n'aveati voi banii astia ca sa ii pastrati.ambii tineri,daca ii mai tineati 1 sezon macar ii vindeati cu cateva sute. jalnici!
Ciprian Anton spune ca aceste transferuri erau de mult parafate de vechea conducere a penalului MOLDOVAN ! Moldovan , care executa ordinele prelipcanului cu scaun in Areni ! Asa ca trageti voi concluzille , cine pe cine fenteaza ... PDLatura asta de primar Ionoca grohacul Scurtu isi doreste in contiuare distrugrea fotbalului la SUCEAVA ! Iar la anul , o sa-si indeplineasac visul , pentru a avea liber la demolarea stadionului ! Traiasca comisionul PDLsit !
divizia 3 scrie pe cetatea suceava
siman asta al duce capul la afaceri ,.....pai ia 2 jucatori cu 40.000 de euro si ai da cu 1.5 ....2 mil de euro...
ne am vandut cei mai buni jucatori cu 40 de mii.halal conducere....rusineee
Au cele mai multe selectii. Erau la Cetatea de cinci ani.
Jalnic...Si pentru Cetatea si pentru cei doi talentati jucatori suceveni.Incepand de astazi te-am luat in colimator,Ciprian Anton.Esti varza ca si alti predecesori ai tai precum Guraliuc sau Moldovan.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.