Alte știri din fotbal
Sărbătoare așteptată 34 de ani! Corvinul a adus o bucurie imensă la Hunedoara: cele mai tari imagini
0
Fierbe Bănia! Nicolae Negrilă, dezlănțuit: „Batem la scor”. Săgeți trimise către Adrian Mititelu și fanii celor de la FCU Craiova
0
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Final în CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2 » Golul din minutul 90+4 a dat peste cap calculele gazdelor
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Stai ca vine Poli Iași acum! :-)))
Ma dodonete ...ti-am mai scris .....pune si tu mana si ceteste inainte sa postezi ceva :))) Pentru 2023 , U Cluj urmeaza sa primeasca de la primarie 10 meleoane roni ( adica aproximativ 2 meleoane de euro) !! Iar in 2022 citez " „Șepcile roșii” vor primi 800.000 de euro dintr-un total de 2 milioane pe care Primăria le are la dispoziție. Urmează Clubul Sportiv Universitatea Cluj, cu 480.000 de euro, bani ce vor fi împărțiți între cele 21 de secții ale clubului" ! Vezi ce simplu a fost ?:))))
Și de ce ar face!? Da, nea Vasile a vrut sa ajute, a deschis o portița, însă nu este deloc in interesul Stelei sa riște repetarea momentului ‘98. Sa zicem ca ar face-o totuși, cu ce ajuta asta pe contribuabil!? Io zic ca mai mult încurca, dacă acum clubul trebuie sa justifice public orice cheltuiala, când se va ascunde după paravanul “privat”, adio transparentă! Pe FRF ii înțeleg, ei au interes ca fotbalul sa fie “sustenabil”, adică clienții lor sa poate sifona bani mai ușor, dar pe cei care mor de grija banului public, chiar deloc! Pt ce sa ne tot furam singur căciula!? Pana când!? Bine, de la fcsbiști nu am pretenții, ei sunt exact la nivelul de prostie pe care orice țara și-l dorește pt cetățenii ei, însă mă refer la ceilalți …
Și fecefecesebe tot cu banii de la stat din schimburile de terenuri cu statul e finanțată
Pentru "geniile" astea 3 e imposibil***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
in primul rand fc arges si mioveni dispar oricum din liga 1. sepsi primeste bani de la alt stat cea ce ste total diferit. voluntari ce pare suspect dar acolo sunt bani locali. ceilalti primesc sume asa de mici ca daca le-ar fi primit in liga a 3-a nu promovau,deci nu conetaza.
Ce te aștepți să priceapă cei 3 crai cu viziuni de răsărit?Ăstora și dacă le desenezi, tot nu-i scoți din noaptea minții.
iarasi suferi,nu am stat sa iti citesc elucubratile dar pare ca suferi. dupa rezultatul de ieri si cel de marti de la iccj,pe buna dreptate. se desfiinteaza si vitanul tau barzesti in scurt timp.
Steaua Bucuresti joaca in liga 1 din 1947 pana in prezent. Daca te referi la CSA 2017, ei nu vor promova niciodata. E o diferenta intre cluburi organizate ca societati private si sponsorizate de autoritatile locale, si alte cluburi organizate ca institutii publice si controlate de guvern prin Ministerul Apararii.
In Liga 1 ar trebui sa fie maxim 8 sau 10 echipe. Sa joace de 4 ori intre ele si gata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.