Alte știri din fotbal
„Singurul mod în care putem câștiga acest meci” » Nuno Campos știe cum Dinamo poate să o învingă pe Rapid în derby
0
Gigi Becali a anunțat o schimbare majoră la FCSB: „Nu mai suflă nimeni” + Câți bani îi dă lui Garita
0
Edi Iordănescu explică de ce a refuzat-o pe CFR Cluj: „M-ar stimula altfel”
0
Răsturnare în Superliga! Marius Șumudică a semnat în ziua când CFR și-a cerut insolvența : „Mă apuc de treabă. Contractul e până la vară”
4
Știri din fotbal internațional
Show Neymar, dar probleme cu ghetele
0
De neoprit! Erling Haaland a doborât patru recorduri mondiale
0
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP a analizat calificarea Craiovei: „Asta trebuie să înțeleagă toți”
0
Exigentul Edi Iordănescu tranșează situația lui Baiaram: „Sigur vor lua măsuri. Dacă lași să treacă...”
1
Lifestyle
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
4
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
O dronă a explodat după ce s-a prăbușit, în județul Tulcea. MApN a explicat ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Un nou fragment de dronă a fost descoperit pe plajă la Costinești. Zona a ...
Libertatea
asa suferim ca a fost goala rubrica asta pana acumn 10 minute cand te-au vazut baieti si au facut misto de tine ***. pai daca de pe locul 4 clona csa nu a avut drept de promovare pentru ca este o clona,de pe primul loc os a fie si mai mare dovada ca este o clona si o sa se desfiinteze,mai ales acum cand dancu a dat lege ca pot sa cumpere marca un privat. cumpara becali si aia este.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Te-ai panicat!? Ai realizat in sfârșit ca FRF ajuta Steaua sa promoveze!? :-))) Buhahaha!:-)))
Pai dacă Steaua nu are drept de promovare, pt ce ar ajuta-o arbitrii!? :-))) Gândește bă, ca nu doare! Sau doare, tu fiind zecesebist!? :-)))
Vansoitan, dacă tu și zecesebistii suferiți îngrozitor când vedeți Steaua pe primul loc și știți ca va ieși iureș mare, dar mare de tot!, dacă câștigătoarea L2 nu promovează din cauza regulamentului FRF, e tot ce contează! :-)))
"Arbitrajul a fost ok per total" :)) Adică ălora nu le a dat un penalty și voi ați marcat după un henț, câștigând meciul. Da...per total a fost ok. Bă, ești cel mai ipocrit dintre toti are suntem p aici. Bine ca nu avem nimic în comun. Doamne ferește. Ce caracter defect ai. Ce mincinos ești. Ce urat ești.
noroc ca vitanul tau barzesti este in faliment nedeclarat. clona csa ar trebui sa termine pe primul loc detasat ca sa demonstreze o data si pentru totdeauna ca este clona si de aia nu poate promova nici de pe primul loc./
armata e cu noi, albitri e cu noi, albitri ține ei cu apeviștii talpaniști...pașol na kazarma ȚSKA
Steaua București Forța Steaua
Greșelile arbitrilor - inclusiv cei din cabina VAR! - sunt atât de mari și evidente încât poți jura ca... NU SUNT GREȘELI!!!
Scurt pe doi ! DE CE ??? Golăneală ... a la București ??? De ce NU vă faceți campionat propriu ... la orice sport ??? Poate propun ... ca echipele din Moldova ... să joace în ... Republica Moldova !!! Asta datorită ... RESPECTULUI ... pe care îl aveți de 33 de ani ! NU E VRĂJEALĂ !!! E ... ADEVĂR !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.