Alte știri din fotbal
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
0
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
22
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, convocat de șefi! » Ofertă pentru Emiliano Martinez
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Ce echipă va trimite în teren Elias Charalambous
0
Jude Bellingham a „cimentat” victoria lui Real, apoi a sărbătorit într-un mod ciudat: iată semnificația
0
Dennis Man, note la poli opuși în presa britanică și olandeză » Antrenorul Peter Bosz, furios
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Direcția Juridică FRF☝️ CONDUCEREA CLUBULUI CORVINUL HUNEDOARA ???? Înscrieți va in alt campionat☝️ DACA ACESTE ZDRENTE NU LE CONVINE???????????????????????? EI FC LEGI NUMAI IMPOTRIVA LOR???? NU SE GANDESC LA MUNCA ..EFORTUL,JUCATORILOR...CONDUCERII..SI TUTUROR CELOR DIN CLUB???????????? Mai vrem sa avem fotbal???? Incredibil,hotilor,????????????????????????
Era normal.
Au votat impotriva cei care ar fi afectati direct...Corvinul era o candidata certa la promovare...fiecare cu interesul lui .
Bun, deci stim care sunt boo-langii din liga a 2-a, cele 4 echipe care au votat impotriva. La Csikszereda ma asteptam, dar la ceilalti? Sper ca ciucanii sa piarda an de an barajul de promovare, doare tare. Nu sunt sovin, am tinut cu Sepsi anul trecut in Europa, dar cand esti ajutat de maghiari din toate partile si esti anti roman, ce reactie sa am? Hai Corvinul, stinge-le lumina la ofticosii astia 4, ia-le toate punctele, fa-i sa planga.
Nu-i ca și când sportivitatea ar fi parte din sport ... În fuolbalul nostru domnește meschinăria și scopurile, nemaicontând dacă ai mijloacele sportive pentru a le atinge pe teren. Bravos celor 4 cluburi care ne arată cât de puțină sportivitate a mai rămas în sport și câtă încredere au în proprii jucători și antrenori!
Niste *** astia 4! Asa-i la romani cu capra vecinului...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi FRF întreabă mititeii și pandeleii dacă vor concurență? Ce se aștepta, să zică ăia "da, să înnebunim, vrem concurență"? Dacă sunt îndeplinite cerințele regulamentare, decizia nu ar trebui să poată fi influențată de ceilalți competitori, care, sigur că au interese contrare. Pentru ei este business, nu sport, nu mai există nici urmă de sportivitate...
Inca unii care joaca degeaba. Schimbati odata regulamentul ,doar cei cu drept de promovare sa joace in Liga 2,chiar daca raman 12 echipe.Asa ne batem joc de competitii.
Ce ***!! Le-a fost frica de competitie?! In locul celor de la Corvinul Hunedoara , m-as retrage din competitie. Sa joace ei intre ei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Au votat impoyriva echipele care vor sa promoveze...Corvinul fiind o canditata certa la.promovare, ar fi incurcat socotelile...fiecare isi vede interesul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.