Alte știri din fotbal
Apariție rară » Fost la roș-albaștri și la Dinamo, Dennis Șerban și-a ales preferata: „Cu ea țin, normal!”. Vede două favorite clare la titlu
0
FCSB - Dinamo, derby de România în etapa a 19-a » Echipele: Charalambous și Kopic au mari bătăi de cap
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Echipele probabile
0
Liga 2, etapa #16 » Șapte dueluri în lupta aprigă pentru play-off și pentru evitarea retrogradării
4
Știri din fotbal internațional
Au publicat cifrele: câți bani câștigă analiștii TV » 21 de experți au împărțit 2,3 milioane de euro
0
Inter - Como, în etapa #14 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Cesc Fabregas
0
Cristi Chivu și-a suprins jucătorii: decizie în premieră la Inter! » Portret făcut de italieni antrenorului: „Soldatul lui Mourinho are o privire de asasin și replici tăioase”
0
Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-ar putea înfrunta, în sfârșit, la Cupa Mondială!
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
pe toate trofeele cucerite de stiintza, pe toate diplomele de campioni scrie CS UNIVERSITATEA CRAIOVA, ...nicidecum fc avereafamilieimele...:))))asadar palmaresul e cucerit sub denumirea de CS UNIVERSITATEA..... si ei ii apartine.
FORZA STIINTA!a lui preamititelu este fc Severin.
Imi bate inima sa-mi sparga pieptul cand aud de oltenii de mare talent Gorovei sau Carja...Cred ca multi deja se indreapta spre stadion si vor campa acolo pana incepe sezonul de UCL B-League.
Red-Life, ai tot respectul meu. Sa nu crezi ca oltenii dorm. Daca ai sa observi sunt doar patru haimanale care posteaza la nesfarsit pro-CS Clonuta si vor sa dea impresia ca este un curent de opinie. Ai sa vezi ce cred craiovenii despre aceasta mizerie si nedreptate care continua. Olguta poate sa construiasca zece stadioane unul peste altul, pata asta de pe obraz n-o sa si-o stearga niciodata. Datorita noua astazi e cine e, in schimb ea ne-a rasplatit cu un cutit in spate. Va veni si ziua revansei, nicio grija. Justice for Craiova!
Asta e "Craiova" Nasului, nu a oltenilor. Pe Olga ar trebui s-o dam toti in judecata pentru escrocherie, pentru furt de vot. E primarul Craiovei si e pus acolo sa reprezinte interesele craiovenilor. Pe ale cui le apara acum? Pe ale mafiei din FRF. N-o sa recunoastem niciodata acest rahat frumos ambalat numit CS Clonuta! Justice for Craiova...pana la sfarsit!
vad ca merge treaba. forza STIINTA , asteptam startul sezonului vom umple stadionul
U Craiova este decât una...cea a lui Mititelu,care a fost retrogradata la ordinul lui Dragomir,Sandu,..prietenii de zaruri ai lui Piturca !! Asta este o echipa ce nu are voie sa se înscrie in campionat decât in liga a 5 a ..... Mititelule sa nu te lași,si-au bătut destul joc de voi !! La pușcărie cu hotii principali din fotbalul românesc !! Sandu,Dragomir,piturca !!!
asta e Craiova ? nu e o echipa facuta prin birouri ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.