Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a depus dosarul pentru Europa » Iată stadionul pe care ar juca în preliminarii, dacă sezonul de vis continuă!
2
Giovanni Becali și culisele uluitoare ale transferului de 3 milioane $: „Deschide și aruncă banii pe geam, în vânt!”
4
Coșmar cu repetiție! Camp Nou este tărâmul umilințelor pentru antrenorii englezi
0
Nicolescu a vorbit degeaba! Dinamo anunță că merge la UEFA
12
Știri din fotbal internațional
Notele primite de Radu Drăgușin, folosit fundaș dreapta în Tottenham - Atletico Madrid: „A ieșit în evidență ca un deget amorțit”
0
„Sferturi” de vis în Liga Campionilor » „Optimile” s-au încheiat fabulos: aproape 6 goluri pe meci!
16
„Anfield” ca în vremurile bune: Liverpool a năucit-o pe Galatasaray după pauză. Urmează „dubla” cu PSG
1
Florinel Coman, învins de penultima clasată
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
9
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
„Judecați-l ca pe un criminal de război”. Un loialist al regimului lui ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
China forjează un material de 10 ori mai puternic decât oțelul: un cablu de ...
Libertatea
Multumim pentru imagini. Acum poate sa vada toata tara cine sunt suporterii booveanului. Indivizi de pana in 20 de ani, fara scoala, indoctrinati de un individ la fel de instruit ca ei. Distrugeri, violenta, huliganism astea sunt caracteristicile galeriei boovene.
Clonatii la atac! Demnitate mandrie 0.pomeni tot inainte! Forta FC.Universitatea Craiova ADEVARATA Stiinta!
Promovează Craiova adevărată, *** comentează pe la colțuri, fierb, că or să vină la stadion ca-n deplasare, ies din scara blocului păziți. Pe net, “Internetistic” e ușor să înjuri...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce e săracilor aruncați cu pietre într-un autocar care are semnele Științei? :))) ***:))) mândria lui metetelu ăștia sunt.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Domne, că tot vorbim de frăția pușcăriașilor, galeria "PRA" s-a dizolvat, s-a contopit, mai există?
Cultura nene! Uite ce frumos citeaza baietii astia din Marin Sorescu!
sa vina CUPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SA VINAAAA CUPA IN BANIEEEEE
golanii si viitorii puscariasi ////
În primul rând, stimați "jurnaliști", nu ați precizat că în imagini sunt chiar TOȚI așa-zișii suporteri ai echipei din Booveni, înființată în 2017. În al doilea rând, Știința are rivală în București (Dinamo), în nici un caz în Craiova. Și în ultimul rând, ați fi putut menționa că - pentru marea majoritate a celor din imagini - este prima dată când au fost atât de aproape de un teatru.
FcU vs CsU .....un fel de AC Milan -Inter !!!! Oltenia produce fotbal !!! Felicitări . Multumim.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.