Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
Capul Verde a făcut-o din nou! Surpriză uriașă în duelul cu Uruguay » Sud-americanii riscă eliminarea de la CM 2026
0
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
REGULAMENTE ? si care sint acele regulamente? cele facute de frf si lpf ,correct? cu ce am gresit ? oricare echipa ar fi luat avantajul,nun? dar iti aduci aminte ca 70% din rapidisti au vrut ca echipa sa nu se prezinte "baraj"???thihg about this
pai, voi, rapidistii va plangeti ca sunteti cei mai loviti dar in loc sa respectati regulamentele, traiti din auzite.
A plecat Copos a venit alt mincinos ,numai Pinocchio d-astia gasiti ma? de fapt nu gasiti ,ei va gasesc...
Men eu nu vreu sa agit spiritele dega agitate plus ca eu am plecat din tara acum 25 de ani DAca este adevarat ce spui ma bucur ,iertare pentru gresala Dar eu asa stiam IERTARE
E pacat ca Rapid a ajuns asa cum a ajuns. E adevarat ca Rapidul pe vremea cand Copos era patron a avut cele mai bune rezultate europene, dar Copos daca nu mai voia sa mai investeasca la Rapid trebuia sa se gandeasca mai demult la asta, nu sa lase echipa sa ajunga in mocirla la care a ajuns; poate daca se gandea mai demult sa vanda actiunile Rapidului cuiva de incredere mai demult ... , cine stie? poate nu s-ar fi ajuns la mizeria asta.
Gresit , JiJi a platit 1 milion de euro lui FCM Bacau pana la 31 Mai , Nu protejeaza nimeni pe Steaua , JiJi plateste pentru ceea ce a facut . Eu vreau sa calmez lucrurile , dar vad ca se continua cu atacuril si acuzatii nefondate inspre Steaua
Oameni buni, pentru ura cu care umpleau comentariile la adresa noastră, și-au primit de la cine nu mi-ar fi trecut nicicând prin cap, răsplata (TAS). Să-i lăsăm să "digere" amărăciunea, sperând că vor deveni prin maturizare mai putin vocali și agresivi, respectând blazonul clubului de care sunt legați sufletește!
In sfarsit un rapidist cu capul pe umeri.
Nu știu cine observă, dar Rapidul a făcut cele mai mari performanțe sub patronajul lui Copos. S-a întâmplat ceva în angrenajul lor de au ajunsă în situația asta amară și bănuiesc motivul. Mirajul banilor din Liga Campionilor, s-au dat salarii mari, s-au adus fotbaliști cu pretenții, s-au făcut datorii cărora clubul nu le-a făcut față. La fel și la Dinamo atunci când uitat că banii din UCL nu sunt ptr. cine se pregătește, e ptr. cine e deja pregătit, în cazul nostru Urziceni. Rezultatul? Echipa a fost vândută, așa cum a fost vândut și Rapidul. Numai că noi ne-am trezit mai devreme cu șase luni.
GATA,sintem in B si cu asta basta.Nu trebuia jucat barajul si acceptat B-ul. Terminati cu postarile care ,efectiv nu is au rostul. Vreu ca sefi noi ai Rapidului sa stranga rindurile,sa respecte contractele ca noi sa la anul sa fim in liga 1.cit despre ceilalti nu ma intereseaza NIMIC,le urez succes incontinuare . Lasati pe fiecare sa se bucure in felul lui ,pentru atit ii duce capul iar noi sa ne vedem de treba. DUMNEZEU NU DOARME !Va dores numai bine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.