Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Știm primele sfertfinaliste din Liga Campionilor! PSG a dat de pământ cu Chelsea, răsturnare incredibilă în Sporting - Bodo/Glimt
13
Real Madrid i-a dat șah mat lui Guardiola! Dublă victorie cu Manchester City: urmează un sfert FABULOS
2
Decizie-ȘOC! A fost declarată câștigătoarea Cupei Africii la „masa verde”, după scandalul uriaș din finală
2
Eroul lui Sporting, în lacrimi: „Dumnezeu a pregătit asta”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
6
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
„E un oraș maghiar”. Mesajele electorale ale lui Viktor Orban provoacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Trump ordonă cea mai mare operațiune de comando din istorie pentru a ...
Libertatea
CSU, CraiOlguta, Cea_lalta Craiova, FC Vulvutza, CS Clona etc! Atunci cand nu reprezinti pe nimeni, numele de botez ales chiar nu reprezinta nimic !!! Universitatea Craiova a murit! In zi de sarbatoare a invierii speram sa reinvie! Doamne Ajuta!
Vom fi cateva mii ...vremea este frumoasa ...mi am facut comanda se bilete ...si am dat mure la ticalosi ...
o sa ridice olguta fusta si top top top vin si olteni la stadion
Așa se întâmpla cand politicul își baga nasul peste tot....Contaminează!!
O sa fie un meci AMICAL ! Craiolguta ,nu are nici o treaba cu promovarea. Dealtfel e o echipa fantoma ,aparuta de sub fusta Olgutei !
Oltenii fac apel la CSU: va rugam, renuntati la particula U si la numele de "Universitatea". Aveti decenta macar in ceasul al 12-lea si incepeti totul de la zero, fara sa atentati la identitatea altui club. Poate asa veti avea mai multi spectatori decat fostele IELIF sau CFR, despre Electroputere nu as baga mana in foc.
Din păcate aceasta echipa nu-i Universitatea noastră....jucati pentru "suporterii" vostrii, pe noi nu ne meritați. Suntem jos, mai rău de atât nu știu dacă se poate, dar intr-o zi ne vom întoarce. Forza Stiinta!!!
Ponta in campanie electorala mizerabila. Toata pierederea o sa fie acoperita din jaf la banii publici.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.