Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să prelungească cu starul echipei » Fotbalistul trebuie să renunțe la jumătate din salariu
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
daca controlau astia sistemul,ii spunea clar lui becali,ori ne dai echipa din liga 1 ori te bagam la parnaie. in momentul ala,becali le dadea si palatu. chiar asta e problema,de ce nu au facut securistii asa? pentru ca nu le pasa de Steaua. singura care are de suferit dupa situatia asta,este Steaua si nimeni altcineva.
Talpan s-a luptat ani de zile sa dovedeasca ca CSA este adevarata steaua iar acum aflam ca " adevarata steaua " va fi REGAL SPORT si asta din mila unui dinamovist. DUMNEZEULE RAU AI MAI PEDEPSIT NATIA ASTA !!!!!
Ce crezi tu conteaza mai putin, vorbim despre realități concrete. 13-0 e scorul Talpan/CSA vs fcsb dupa cum stii. Corupta sau nu, hotărârile Justiției se aplica :-))) Voi inca mai sperați, firesc insa hilar :-))), desi stiti bine ca va așteapta exact soarta Mititelului :-)))) care si-a facut speranțe cativa ani absolut degeaba :-))))
13-0...la ce? deocamdata singura echipa care joaca fotbal e Steaua si joaca in liga 1. asa mare pret pui pe justitie desi stim cu totii cat e de corupta?
Da stiu, cum niciodata CSA nu isi va face echipa de fotbal, nu va căstiga numele, stema, palamaresul, 37 milioane etc etc etc. Deocamdata 13-0 vs. fcsb :-)))) Si meciul inca nu s-a terminat :-))))) Diferenta dintre noi doi e ca io ma bazez pe o analiza completa a situației socio-juridico-politice tu doar pe ... wishful thinking :-)))) Fii atent cat-a degajarea isi ia Dragnea zilele astea :-)))) Iar stapanul tau e mic copil pe langa mustacios oricat se baga el in seama pe la A3 ! :-))))
La cum arata Lacatus in poza asta, greu de crezut ca mai prinde 2020, probabil o sa-i faca o statuie in fata noului stadion. Dar echipa asta, clona CSA, niciodata nu va pupa liga 1. Niciodata.
Steaua va deveni Realul României, acum este doar un mic pas. Da stiu, o vor urî mulți pt ca la fel ca si Realul madrilen va călca pe cap pe restul avand protecția Statului (de fapt a "sistemului" care controlează România mai ceva decat fosta Securitate sau Casa Regala a Spaniei) insa asta e, ghinion! :-)))) Pana in 2020 nu mai e chiar mult, timpul trece ai naibii de repede! :-)))
daca nu promoveaza in liga 3 -az la anul regal club csa poate fuziona cu o echipa din liga 3 si sa preia locul si palmaresul respectivilor.
normal ca csa care a preluat regal club sa beneficieze de palmaresul regal club si sa evolueze in liga 4 -A. e aceeasi situatie ca la clubul lui gigi care a preluat steaua si implicit locul in liga 1.
avem un nou club regal club csa. steaua in schimb e le gigi care nu face fuziuni ciudate. o asemenea fuziune s-a facut si la actuala recas din liga 1 motiv pentru care suporterii sustin echipa poli din liga 2-a.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.