Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, premieră la CFR Cluj: „Am luat multe decizii greșite”
0
Iuliu Mureșan, mesaj exploziv pentru antrenor: „Și-a închis ușa în nas la CFR”
3
Căpitanul din Superliga pleacă! Transfer de 500.000 de euro
3
Cât plătești ca să vezi din balcon Stadionul Steaua? Investiții de milioane de euro în 5.000 de apartamente noi lângă arenă
0
Știri din fotbal internațional
Van Persie, după eșecul suferit la București: „Le-am dăruit meciul! La 3-1, jocul era al nostru”
0
Siyabonga Ngezana a surprins pe toată lumea: „Nu știu dacă voi mai fi aici. Doresc echipei succes în meciurile rămase”
0
Mihai Stoica a lăudat 5 jucători, după FCSB - Feyenoord: „El a fost fenomenal. Va face înconjurul lumii”
0
Gigi Becali, anunț-„bombă” la miezul nopții: „Îl sun și îi propun contractul”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
5
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
5
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Judecătoare din Craiova avertizează că Inspecția Judiciară îi va vâna pe ...
Libertatea
Moment sfâșietor în Parlamentul European. O interpretă a izbucnit în ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Cum explică Lia Savonea telefonul dat unei judecătoare de la Curtea de Apel ...
Libertatea
cu 7500 de spectatori inventați de ogăraru. ăsta a jucat la Steaua? când? :)))))
Înainte, Steaua! Înainte, steliști! Cu toții la meci pe noul stadion pentru clubul nostru drag. Stați liniștiți, clona FC Fcbs Popești-Leordeni e cu un pas mai aproape de desființare cu fiecare succes al echipei noastre. Fără dubii, clona va dispărea, vom scăpa de echipa mafiei care a distrus fotbalul românesc, va fi un faliment cu siguranță.
Csa Steaua,Steaua Bucuresti nu mai exista,a decedat in 1998,iar tu tota viata ai fost doar la Fc Fcsb la meciuri si la Fc Nimeni! Steaua nu inseamna Csa,mapn,cioban sau generali,Steaua inseamna continuitate,lucru care ne-a zis Talpn ca nu mai exista! Ai idee cand ne spune Talpan de ce n-a mai jucat echipa fotbal din 1998,eventual si ce cauta la Fc Nimeni la meciuri,si la Fc Fcsb si spunea de amandoua ca e Steaua??? Csa cand plateste pentru nedreptatea facuta?
Am fost fericit si m-am simtit bine in perioada 1968-1975. M-am uitat la televizor și Steaua mea a castigat 3 trofee. Am fost fericit si m-am simtit bine in perioada 1975-1998. Am mers la stadion si Steaua mea a castigat 27 de trofee, din care unul retras. E adevarat ca la Monte Carlo nu am fost. Am fost fericit si m-am simtit bine in perioada 1998-2003. Am mers la stadion si Steaua mea a castigat 3 trofee (tu atunci probabil ca jucai table si te uitai la televizor, neavand ce face). Am fost fericit si m-am simtit bine in perioada 2003-2017. Am mers la stadion si Steaua mea a castigat 11 trofee. Tu, probabil mai faceai o poarta in casa, neavand ce face si plictisindu-te de moarte, in timp ce Steaua juca o semifinala de cupa europeana. Am fost fericit si m-am simtit bine in perioada 2017-2021. Am mers la stadion si Steaua mea a castigat 1 trofeu. Sunt fericut si ma simt bine, fiindca sunt alaturi de Steaua mea, aceeasi Steaua dintotdeauna si singura adevarata: FCSB. Voi fi fericit si ma voi simti bine si din 2022 incolo. Eu si Steaua mea, adica FCSB, vom castiga si alte trofee. Ma intreb tu prin ce chin ai trecut, mai ales in crunta perioada de 19 ani (1998-2017), cand nu ai avut nicio echipa. Plus in urmatorii 4 ani, cand ti-ai propus sa iubesti o clona, dar si pe aia tot degeaba ai tinut-o in brate, ca nu a produs nimic. Toti forumistii de pe aici cred ca ar fi curiosi sa afle raspunsul. Cate marțuri ai luat intre 1998 si 2017?!?
70% din capacitatea stadionului a fost ocupată, mai există bilete în colțurile tribunei I și a II-a și la peluza Nord. Cum toate vin fără nici măcar cea mai mică promovare a evenimentului din partea clubului, trebuie sa scoatem în evidență amploarea fenomenului STEAUA! AMR 6 zile.
Haide, Steaua! Vrem înapoi în Liga 1
"Bilet virtual susținere: 10 lei."! FABULOS! Echipa Armatei, care are bugetul asigurat din banii statului vrea si bani din bilete virtuale. Adica, ***! Oare Fiscul impoziteaza biletele astea virtuale, de la toate cluburile? S-au platit impozite pe sumele incasate? Va dati seama ce evaziune fiscala fac astia, ca si aia de la Dinamou. Dar daca sunt fraieri care dau bani la altii degeaba, merita!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Absolut! Abia astept sa scoata abonamentele. Mizez pe macar 5 mii! Si asta tinand cont ca avem mai degraba meciuri "amicale" sezonul asta, minus cele din Cupa, ca altfel cred ca puteam vinde si dublu.
Veste din alea dungate pe vertical ?
Cică ar avea si ceafă cu cartofi prăjiţi la Oficială......miami..... pe fcsb Arena ce se serveste ? Mămăliguţă cu brinzică si iaurt? Bună si aia. Dacă nu aţi fost cuminţi.....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.