Alte știri din fotbal
Craiova a stabilit un nou record la vânzarea de abonamente
0
Daniel Pancu, înaintea derby-ului Rapid - Dinamo: „Cea mai bună echipă a primelor etape”
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
3
Fostul dinamovist, chemat de CFR Cluj să o salveze!
3
Știri din fotbal internațional
Reîncepe Süper Lig: colecție de vedete și 10 români la start » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip
0
Inter și Lazio au modificat de urgență termenii transferului!
0
Cvadruplul campion al României cu CFR Cluj a fost prezentat la CSKA Sofia
0
Barcelona are planul B dacă transferul lui Julian Alvarez eșuează: Luis Suarez!
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
3
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Termocentrala Rovinari ar putea funcționa de luni cu toate cele 3 grupuri, ...
Libertatea
Mare scofala, trei loaze.
Asta va invata Talpan ??...la cati bani cheltuie ministerul apararii cu echipa de fotbal CSA ar trebui sa aveti un lot de 25 de fotbalisti fantastici si sa nu depindeti de 2 care sunt la lotul de tineret !!!...oricum sunteti sariti din schema.
Dupa ce ca oricum faceti figuratie le aici....
Oricum, fratilor, meciurile astea nu mai conteaza. Nu ne influenteaza in niciun fel. Conteaza procesul cu palmaresul si derby-urile cu Dinamo.
Ridicol rudimentar retrograd! Echipa de unitate militară im fotbalul profesionist al unei tari UE in 2023! Este absurd, aberant, abuziv, ca România sa rămână unica țara din UE care menține anomaliile bolsevice CSA și CS Dinamo care contamineaza sportul nostru de când au fost impuse brutal de ocupantul sovietic! Toate tarile ex-socialiste au desființat CSA și CS Dinamo după democratizare, unica excepție a rama România pt ca sunt in joc peste 50 mil euro tocati anual un sinecurile sportive militarizate ale MApN și MAI! Pana când?
si ce atata tam tam oricum stelistii nu au drept de promovare
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.