Alte știri din fotbal
Iată de ce a dispărut brazilianul Caio din lotul lui FC Argeș, imediat după ce a ratat penalty-ul din final de meci!
0
Kopic a confirmat oficial interesul pentru George Pușcaș
5
Probleme la CFR Cluj, înaintea deplasării pe terenul unde nimeni nu a câștigat în acest sezon » Pancu: „Nu vreau să caut alibiuri”
0
Fostul fotbalist al lui FCSB: „Am câștigat 330.000 € la pariuri, pe «stilul Las Vegas»!”
2
Știri din fotbal internațional
AEK Atena - Universitatea Craiova, pentru calificarea în primăvara Conference League » Echipele probabile + Ce anticipează bookmakerii
1
Astăzi se joacă ultimele 18 meciuri din grupa unică de Conference League » Partide decisive pentru calificarea în „primăvara europeană”: clasamentul ACUM
0
Are cifre care dau fiori Craiovei » Antrenorul lui AEK Atena l-a supranumit „Extraterestrul”
0
Sora lui Cristiano Ronaldo, vizată de o investigație pentru evaziune fiscală » Portughezul s-a implicat personal: „El i-a spus asta”
0
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Lifestyle
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
2
„Bombardiera Blondă” a incendiat rețelele sociale, la revenire: „Am sâni uriași și intenționez să-i arăt!”
1
Fosta finalistă de la Wimbledon le-a făcut o surpriză fanilor, într-o ținută provocatoare: „Crăciunul a venit mai devreme!”
7
Lux! Cu ce își ocupă timpul Cristina Neagu după retragere: „Te-ai mutat acolo?”
7
Proiectul ultra-secret din China care ar putea schimba echilibrul puterii ...
Libertatea
De ce nu a fost invitată România la întâlnirea „greilor” NATO, de la ...
Adevărul
„Antrenorul Anului” Cristian Chivu are un 2025 trepidant la Inter: „Sunt ca ...
GSP SPECIAL
Un document oficial de la Moscova justifică o posibilă invazie a Rusiei în ...
Libertatea
La FCSA Ciobanu, iar la FCSB ciobanu', nici ca se putea mai bine...
Dle Comandant lasa pomparile de bani publici in jocul cu datul in beșica ca vin vremuri grele! Ciolacule n-ai indexat pensiile desi stii bine ca ai incalcat legile, alocatiile ptr copii sunt mizere dar voi investiti bani milti, multi in niste mofturi! Si nu o spun cu fatarnicie ! Vin vremuri grele iar banii tocați cu nemiluita de Oprita si comp trebuie chivernisiti! Dar ce treaba si tu Ciolacule cu opinia unui cetatean?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.