Alte știri din fotbal
Cadou de majorat: Rapid i-a anunțat transferul de ziua lui: „Un nou început, un nou vis”
0
Primul meci din Superligă pe care Corvinul vrea să-l joace la Petroșani: „Să fie sold-out!”
0
FCSB a bătut palma cu un club din Liga 2 » Ce jucători sunt incluși în parteneriat
5
Trei fotbaliști din Superliga pe care Pulhac i-ar aduce la Dinamo: „De el îmi place foarte mult”
2
Știri din fotbal internațional
Alessandro Murgia a ales și a semnat cu noua echipă: „Bun venit!”
0
Episod curios în Mexic: portarul a fugit cu mingea în mâini până la centru » Ce a făcut apoi este incredibil!
0
Cine va sta pe banca lui CFR Cluj la returul cu Tromso
0
Mesajul lui Cristiano Ronaldo după ce Lionel Messi și-a pierdut tatăl
0
Lifestyle
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
2
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
6
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Precedent juridic după un conflict public între un primar din Arad și fiul ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Patru scenarii și soluții de rezervă pentru criza energetică, după ce se ...
Libertatea
Vezi răspunsul lui "mirelstelistu".Oricum, Crăciun fericit îți doresc!
Pentru mine ????
Steaua e înființată la București ,nu la Mogoșoaia..Decit Gigist mai bine talpanist oricum ia dat clasa Talpan la cioban și cu banii luați și cu echipa de divizia d îți va rămîne Patronul cu tîrlă.
Răspuns simplu:devine majoritar, iar Steaua=FCSB!
E infiintata din 2017 ma talpanistule numa ca e fc talpan cazarma csa nu Steaua
Pentru cine cumperi 5%?Pentru Gigi Becali sau pentru Piti&CO?
Un obiect, o societate, un bun se poate vinde si de zece ori.Nu trebuie sa fii "oț", dar de către un alt proprietar, nu de același.Sau și de același, dacă îl rascumpara de la un terț, sau de la cel căruia îi vanduse
"Ezact" ce-ti spuneam în legătură cu Testele Pisa.Banel, Chipciu, Radoi, MM, Mache, Borcea, Copos, etc, pot cumpăra pana la 5% și apoi sa-i vândă lui Becali pana aduna 51.Sunt curios ce ar face Piti&CO în acest caz.Dar cred ca Piti e primul care vinde.Mai scump, bineînțeles, lui Gigi.Din Hamlet citat:"a fii, sau a nu fii!"
Problema e ca el nu prea înțelege ce citește.Testele Pisa sunt la moda, iar România și romanii ocupa locurile fruntașe de la coada
Pai csa regal nu e steaua ? Se înființează steaua iar sau nu s-a desființat niciodată și încă joaca acolo unde e a fost del a înființarea ei adevărată?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.