Alte știri din fotbal
Atmosferă de meci imens! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
35
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
0
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
Știri din fotbal internațional
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
in loc sa lase echipa de pe locul 5 sa joace barajul, se baga militarii astia de nu pot promova. nu mai bine in conditiile astea, adversara din baraj nu se mai prezinta la meci? ca asa spune regulamentul. si invinsa tot ramane in liga 1 ca CSA nu are drept de promovare. si uite asa ofiterii juristi din armata in loc sa-si vada de treaba lor inventeaza echipe si incurca pe toata lumea. daca *** de la CSA cred ca Dancu si alti generali opariti pot face trafic de influenta la TAS se insala amarnic. si sa ma lase d-alde sustinatorii CSA cu aberatiile lor. ca daca maine isi face Ministerul Finantelor echipa de fotbal, e posibil sa castige campionatul 200 de ani de acum inainte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ehh scuzele eterne, eu chiar nu dau 2 bani pe tine de asta nu ti-as cere vreodata ponturi :)) tu insa mi-ai cersit ponturi. La asta se rezuma totul :))
Ti am spus ieri .. Nu dau doi bani (… )))
Sa l fi vazut pe catalin .. cum facea pe aici .. cand au anuntat astia de la csa ca ei joaca baraje .. Hahahhahaha hihihi hooohoho Si acum a bagat capul in pamant ...la fel ca atunci cand cei de la csa spuneau .. Noi avem obiectiv Cupa Romaniei .. si in primul meci .. cu o echipa dintr o liga inferioara vin si le dau cu terenul in cap astora de la wannabe steluta :) .. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cool dar ai de gand sa "vii" cu vreo dovada?
Vorba mosului .. schiopezi la greu cu “gramakika”
Se scrie “vii”in acest caz
Tot timpul cu scuze :)) as vrea sa vi macar o data cu dovezi
Ce dacă nu îndeplinesc criteriile de licențiere în liga 1, important este să țină stadionul Ghencea ocupat să nu joace FCSB cu CFR din cauza meciului de baraj!
Dacă ar fi așa, chiar îmi pare rău!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.