Alte știri din fotbal
Giovanni Becali, poveste neștiută cu Rinat Ahmetov: „Era o scenă cu balerine și noi stăteam ca mafioții. Atunci l-a luat pe Marica”
0
Stadionul din Superliga, gata de omologarea permanentă: „Ne-au informat”
0
Mihai Stoica, anunț despre transferurile de la FCSB după ce Gigi Becali i-a pus la îndemână 6 milioane de euro
7
Adi Popa anunță transferuri la Steaua: „Va mai veni încă un nume!”
1
Știri din fotbal internațional
Moment șocant în Liga Campionilor » Spalletti și-a luat jucătorul la palme, chiar în timpul meciului!
0
Cât plătește Kylian Mbappe pentru un avion privat! Francezul își respectă statutul
0
În Germania se discută despre boicotarea Campionatului Mondial, „dacă Donald Trump nu reconsideră problema Groenlandei”
0
Europa League revine cu 18 partide » Dueluri tari pentru Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Bă țugurlane, bateti maine clona fcsb si pe urmă deschideți gura, in tot timpul asta ati stat in pozitie nefireasca in fata fcsb.
Mana nu era lipita de corp, penalty clar. Evident ca gigistii sunt nemultumiti cand Steaua castigă.
Ăștia indiferent dacă se numesc CSA sau fcsb și indiferent de nivelul diviziei in care evoluează, nu pot câștiga un meci fără sa fure cu ajutorul arbitrilor. Așa au făcut in toată istoria lor sinistra și din păcate o vor face până se vor desființa.
Capul sus si aveti in minte meciul viitor. Baietii lui talpan sunt la castronul cu macaroane, urmat de invatamant politic si somn obligatoriu. Relicve din epoca de aur, condamnati sa aiba acceasi soarta. Vom muri, dar vom fi liberi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.