Alte știri din fotbal
Se pun în vânzare biletele pentru România - Țara Galilor » Primul meci pe teren propriu cu Gheorghe Hagi selecționer
0
Valeriu Iftime a dezvăluit că a fost sunat de Gigi Becali: „Mi-a zis: «Pe ăsta îl iau sigur!»”
1
Cea mai dură reacție după ce jandarmii l-au bruscat pe Baiaram: „S-au purtat...” » Reacția Jandarmeriei
2
S-a stins din viață Marin Andrei, primul jucător care a evoluat la Steaua, Dinamo și Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al lui Atletico Madrid a fost agresat de un fan obsedat de iubita lui » Fotbalistul a ajuns la spital
0
Acord cu Anthony Gordon! » Bavarezii au demarat negocierile cu Newcastle
0
Arne Slot, despre viitorul său pe banca lui Liverpool: „Am toate motivele să cred asta”
0
Corriere dello Sport anunță „o ruptură cu Ibrahimovic” » Unde ar putea ajunge Allegri
0
Lifestyle
Nuntă de lux la FCSB! Fotbalistul de națională se căsătorește după cererea spectaculoasă din Zanzibar » Unde va avea loc cununia civilă
7
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
3
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Vladimir Putin se duce și el în China, după Donald Trump: „Suntem în faza ...
Libertatea
„Rușine, Metallica, mergeți la pensie!” Robert Turcescu a stârnit un val de ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Licitații cu un singur ofertant: cum a ajuns statul să împartă contracte de ...
Libertatea
:))))))))))))))) ... prietene, sunt acte oficiale... nu vorbe-n vant, cum ai auzit tu...
Suntem pe ei in careu la noi))) cam asa... la noi inca sare broasca peste casa si bate gasca cu laba in geam! Ca sa nu mai spunem ca o buna parte a populatie merge in fundul curtii si foloseste brusturi pe post de hartie igienica. Nu am fost in stare sa facem niste autostrazi in 35 de ani dar le -am luat o inainte)))
Salut. Sa știți ca Orban nu investește în clubul de la Miercurea Ciuc. Ei se lupta pe banii lor. Știu ce este acolo deoarece cunosc un tata de la un copil de la academie. Sunt toate niște minciuni.
Articol bun, fără comentarii. Nu credeam că o să ajung să fiu invidios pe patriotismul ungurilor.
Știe să vorbească și pe romana acest specimen? Nu știu cum le da voie cu mijloace de comunicare doar pe maghiară. Foarte interesant ce zice "sunt in relații excelente cu Mihai Stoichiță" și "nu pot sa le vâr vreun jucător pe gât" când vine vorba de selecționatele maghiare. Ce sa înțelegem, că la selecționatele românești jucătorii de la academia asta le sunt vârâți pe gat?
*** pe bat ,nu au reușit un singur jucător de buna calitate sa scoată în acesti ani ,au avut succes la juniori pana recent ,anul trecut au fost pe nicăieri .Nu au tradiție în zona ,nu au fosti mari jucători de la care sa învețe fotbal tineri .Si chinezi au bani ,sunt mulți și nu au treaba cu fotbalul .Națională actuala a ungurilor ,fac o paranteza ,e crescuta afara ,e antrenata de un italian ,nu e produsul fotbalului maghiar
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...m am saturat de romani care asupresc romanii ...suntem bataia de joc a cenzurii voastre ...
...da ce aveti ba fmig ?...ce am zis ...sa joace pentru Sepsi ...ce i rau ?...sunteti iredentisti si rasisti ...
:))) :))) :)))
Foarte bine! Ce viitor sa aiba intr-o Ungarie condusa de Orban??? *** ***. Romanii sunt cu mult peste unguri, la toate domeniile. Desi am inceput mai tarziu cursa in Europa, suntem deja peste ei si vom fi intotdeauna superiori. Traiasca Romania!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.