Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii, despre strategia lui Mirel Rădoi: „N-ai timp să îi înveți fotbal în două săptămâni. Ai revenit la sistemul vechi”
0
Florin Tănase, învins la Botoșani: „Poate și starea terenului a influențat puțin”
0
Au aruncat cu hârtie igienică în Rădoi: semnificația gestului!
0
Ce simte Darius Olaru că nu a funcționat la Botoșani: „Mă doare să spun asta”
0
Știri din fotbal internațional
Juventus vrea să semneze un golgheter faimos la vară! Condițiile impuse atacantului și suma pentru transfer
0
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
„Ori ești o marionetă, ori te elimină!” » Verdict dur din Italia după un nou Mondial ratat: „Primeam telefoane să convoc jucători”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
9
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Zi neagră pentru aviația SUA după ce un al doilea avion de luptă a fost ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Doi români au fost vopsiți cu roșu pentru a fi marcați, lângă Westminster ...
Libertatea
Se vede "obiectivitatea" ta. Daca ala a fost sut in disperare de cauza, norocos, atunci inteleg ca esti fan-ul sah-ului, al ciclismului sau patinajului artistic.
Steaua e in liga întâi, prostane!!! Nici o dată nu a retrogradat!!! Tu și cu ailalti 500 de proști, in frunte cu prostul proștilor talpan sustineti o copie tampa,o pseudo-echipă care joacă doar "amicale"...
Imi pare rau de tine, niciun om nu merita sa sufere asa. Chiar daca esti prostul prostilor si ai sustinut un an de zile ca promoveaza CSA
Catalynn____ tace, e bixi cu uărld căp. BTW, de mergi in dicționar si cauti “bapagasl” dai de fața lui Priță.
ce le-a spus in vestiar! ce le-a facut! aa,da,Petrescu de la gazeta,la fel de plictisitor ca ala de antreneaza
Cu un lucru sunt perfect de acord cu Oprița, nu “poate” ci SIGUR “astăzi nu meritam să câștigăm”! OK, brașovenii au avut noroc cu acel șut tras in disperare de cauza, dar nu asta e motivul pt care am pierdut, ci pt ca atât titularii cât și rezervele nu au creat absolut nimic! Am luat un gol, asta e, se mai întâmpla și așa la fotbal, însă ăla trebuia sa fie pt stegari “golul de omoare”, nu cel care a decis partida! E asta valoarea Stelei!? Bun, talentul ti-l da D-zeu, nu pot sa ii cer lui Pacionel sa fie CR7, dar pot sa ii cer sa își “sufoce” adversarul printr-un pressing agresiv, sa îl văd ca aleargă pana la epuizare după fiecare balon, nu sa plimbe mingea la mijlocul terenului. Nu vreau sa se înțeleagă ca mă leg de Pacionel, am luat efectiv un nume la întâmplare, însă aceasta indolenta a fost vizibila la toată echipa, nu doar la un jucător sau doi. Chiar dacă sutul lu’ Chică-Roșe a fost unul norocos nu ghinionul ne-a pierdut meciul, poți spune ca ai avut ghinion când ai avut posesie peste 70%, minim 15 suturi cadrate plus 2 bare, 500 de pase legate mai mult decât adversarul și cu toate astea ai pierdut meciul. Am revăzut meciul si pot spune ca Mihăescu nu are ce căuta in echipa, este extrem de rudimentar. Practic nu e meci in care sa nu ia galben, iar acum merita roșu direct, ca Jean Vlădoiu in meciul cu Elveția de la CM’94. Asta e, din fericire aceasta înfrângere nu schimba prea mult situația din Clasament, rămânem in continuare la 3 puncte de locul 2. Forza Steaua!!!
Ăștia oricum nu au drept de promovare!! Chiar nu înțeleg la ce bun se mai ”agită”, acest Opritor.
Asta da discurs. Pentru asta va bag de pe banca pentru ca vreu ceva in plus de la voi. Ce sa inteleaga ala? Ca il tine rezerva chiar daca stie ca poate face ceva in plus fata de ce face ala care e titular.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.