Alte știri din fotbal
Nu e Hagi! Propune un alt nume de selecționer după ce Mircea Lucescu a ratat calificarea la Cupa Mondială
5
Au făcut scut în jurul fotbalistului prăbușit al naționalei, după Turcia - România: „Săracul...”
0
Fără cenzură! Gigi Becali, declarații revoltătoare la adresa unui jucător al naționalei
0
Stupoare în direct » Gestul făcut de Burleanu după meciul de la Istanbul l-a contrariat: „Nu mai stai, frate”
1
Știri din fotbal internațional
Irlandezii dau vina pe sirena cehilor: „Să se deschidă o anchetă!”
0
Știm cum arată și barajele intercontinentale pentru Campionatul Mondial 2026
0
Nemții semnalează și ei marea slăbiciune a tricolorilor: „Românii n-au fost în stare...”
0
Mbappe arată slăbiciunile Braziliei lui Ancelotti » Îngrijorare din cauza lui Raphinha
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Bătrâna misterioasă care deține în acte „Peleșul” lui Gradu Cârpaci din ...
Libertatea
Ba prostalau ***, aprecierea voastra, a *** este relevanta? Ce rezultate are Oprita ba? Care este locul in clasament atins de o echipa antrenata de el?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Rezultatele vorbesc de la sine! În ciuda trecutului fcsbist, Oprița are toată susținerea și respectul nostru! Încă odată, ești muuuuuult prea nătâng ca să pricepi niște chestii de bază bă, isteț grămadă! :-)))
Ba prostalau sinistru, cum sa fie ala superior? Ca jucator, ca antrenor, ca orice.
Ce mila mi-e de rapidisti. Au telefoane, au internet, pot cumpara online, dar ei stau la coada in 2023. Asa ceva...
Opărita si sleata lui de talpanisti
Istet10sebist, unde am spus tontule ca Lăcătuș a fost un lucru rău!? Însă Oprița a fost superior, neghiobule!
Lacatus a fost un lucru rau intamplat echipei? Auzi obiectiv de stelist: evitarea retrogradarii!!!
Daca o incasa oare -i mai lauda pe adversari ?
Adevărul e ca Steaua a pierdut doar 2 meciuri, iar alea la limită cu echipele aflate pe primul loc la acea dată, în deplasare! Asta în condițiile în care nu există alt obiectiv decât evitarea retrogradării, lucru care chiar nu are cum să se întâmple. Mulțumim Daniel Oprița, cel mai bun lucru întâmplat echipei de seniori a Stelei după redeschiderea secției de fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.