Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Ma bucur sincer pt. UNIVERSITATEA CRAIOVA, o echipa adevarata a fotbalului romanesc. Acum, judecand la rece, decizia abuziva si penala a FRF si LPF de anul trecut, a fost ca un colac de salvare pt. Mititelu. El oricum avea banii blocati si nu mai putea sustine financiar Craiova. S-ar fi ajuns probabil la un nou caz Urziceni. Asa, s-a scos basma curata, Daca vreti performanta cu adevarat, trebuie sa scapati de Mititelu.
are dreptate, mititelu sugereaza ca acum trebuie sa primeasca si vreo suta de milioane de ieuroi si e gata treaba...))))
Craiova poate intra in liga a doua, pt ca acolo se afla in momentul in care a fost dezafiliata. Iar retrogradarea s-a facut pe linie sportiva, prin rezultatele obtinute.
O inteles tata ...oricum legile la noi is interpretabile si stufoase .... doamne fereste sa ajung la tribunal cu ceva procese :))
In Romania astia de la Liga ar mai promova o echipa, contra spaga. Sa fie 20. U Craiova a ajuns in Liga II cand a fost dezafiliata, ura si la gara, sa promoveze mai intai. Oricum, procesul e lung, acum nu s-a obtinut ica nimic. Oricum, pe plan european, n-am simtit lipsa Craiovei de vreo 2 decenii incoa'.
aaahaaaa...))))))))))))
Tu ce ai pätit bä , ai primit telefon la 3 noaptea ? :))
ha ha ha.......)))))))))) esti tare amigo...))
asa da...in sfarsit!!!! Hai Craiova!!!
oricat de tzigan, zgarcit, incult, prost si sarac o fi mititelu tot iubeste echipa aia ... si eram sigur ca o sa castige pentru ca in romania mafia lu' sandu si dragomir e ft cuprinzatoare ... daca nu intrii, te-ai lins pe bot!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.